WHISBEAR Szumiący miś Classic - Czerwony

WHISBEAR Szumiący miś Classic - Czerwony

129 zł.

To najlepsza oferta dostępna w sieci!

Liczba ofert: 1
Ilość sklepów: 1

Ceny od 129 zł. do 129 zł.

Whisbear Szumiący Miś ClassicNa spokojny sen dzieci i rodziców Miś inny niż wszystkieOdpowiedni dla każdego dziecka Szumiący Miś wykonany jest z najwyższej jakości miękkich, kolorowych materiałów z...

Whisbear Szumiący Miś ClassicNa spokojny sen dzieci i rodziców Miś inny niż wszystkieOdpowiedni dla każdego dziecka Szumiący Miś wykonany jest z najwyższej jakości miękkich, kolorowych materiałów z...

Opis WHISBEAR Szumiący miś Classic - Czerwony

Whisbear Szumiący Miś

Szumiącego Misia Whisbear® tworzono by przywrócić nowonarodzonym maluchom spokojny sen. Whisbear® zdobył serca tysięcy rodziców z całego świata! To unikatowy miś - sprytny i inteligentny, niż kiedykolwiek. To także rewelacyjna zabawka, zdobyła kilkanaście nagród w Polsce i zagranicą. Pozostała zaprojektowana przez dwie mamy i w całości wykonana w Polsce.
Miś-przytulanka wykonana z najwyższej jakości miękkich, barwnych, atestowanych tworzyw wraz z wyjmowanym urządzeniem. Po włączeniu poprzez ok. 40 minut urządzenie wydaje dźwięk szumu suszarki. Istnieje możliwość wcześniejszego wyłączenia urządzenia, ponownego włączenia i regulacji głośności. Uszy oraz łapki misia szeleszczą. Nogi mają bezpiecznie wszyte magnesy umożliwiające zaczepienia misia np. Na poręczy łóżka, uchwycie wózka czy fotelika samochodowego.
Misie mogą się od siebie nieznacznie różnić - każdy z nich jest szyty ręcznie. UWAGA: do pełnego działania misia konieczne są trzy baterie typu AAA, które nie są załączone do produktu. Rozmiary misia: 34x13,5 cm
Specjalnie dopasowany szum

rodzaj dźwięku i jego brzmienie to gwarancja skuteczności i bezpieczeństwa Szumiącego Misia Whisbear®. Urządzenie szumiące z białym szumem przypomina dziecku dźwięki znane z brzucha mamy.

Od 1 dnia życia

Misie tworzone są z bezpiecznej i ekologicznej, wysokiej jakości dzianiny z atestem Oeko-Tex. Dzięki czemu mogą towarzyszyć maluszkom od pierwszego dnia życia. Miś ma pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka i międzynarodowy atest bezpieczeństwa TUV Rheinland.

Rośnie razem z dzieckiem

Od pierwszego dnia życia Miś wspomaga maluchy przede wszelkich w spokojnym śnie. Kontrastowe dzianiny na łapkach i uszkach sprawiają, że Miś staje się zabawką, którą noworodek nie tylko słyszy ale i widzi.

Made in Poland

Whisbear® powstał w zgodzie z filozofią odpowiedzialności społecznej biznesu. Pozostał całkowicie zaprojektowany i tworzony w Polsce. Misie szyte są w szwalni na Mazowszu, a urządzenie szumiące tworzone jest na Dolnym Śląsku. Polska produkcja to gwarancja najwyższej jakości.DAJ swemu DZIECKU TO CO najkorzystniejszE!