Diesel DZ4290

Diesel DZ4290

930 zł.

930zł.

Z tiaro.pl oszczędzasz do 0

Liczba ofert: 2
Ilość sklepów: 2

Ceny od 930 zł. do 930 zł.

Zegarki Diesel to propozycja dla nowoczesnych mężczyzn, którzy lubią wyróżniać się z tłumu! Niepowtarzalny design połączony z wysoką jakością - taki też jest zegarek Diesel DZ4290, wyraz...

Zegarki Diesel to propozycja dla nowoczesnych mężczyzn, którzy lubią wyróżniać się z tłumu! Niepowtarzalny design połączony z wysoką jakością - taki też jest zegarek Diesel DZ4290, wyraz...

Opis Diesel DZ4290

Zegarki Diesel to propozycja dla nowoczesnych mężczyzn, którzy lubią wyróżniać się z tłumu! niepowtarzalny design połączony z wysoką jakością - taki również jest zegarek Diesel DZ4290, wyraz nowoczesnej sztuki zegarmistrzowskiej.

W krągłej kopercie, o wymiarach 51 x 59 mm zamknięty pozostał skrupulatny mechanizm kwarcowy, zasilany za pomocą baterii. Chroni go zakręcane wieczko, które na dodatek zagwarantuje 10ATM wodoszczelności, zezwalające na kąpiel i pływanie z nurkowaniem bez akwalungu.

lśniąco-szczotkowana obudowa zegarka DZ4290 wykonana pozostała z antyalergicznej stali szlachetnej o dużej odporności na uszkodzenia i uzupełniona wysokiej jakości paskiem ze skóry naturalnej. Koperta, jaką ma model Diesel DZ4290 masrebrny, który doskonale współgra z brązowym paskiem, o szerokości przy mocowaniu 26.00 mm, stwarzając oryginalną całość.

Zegarek DZ4290 należy do linii Diesel MEGA CHIEF, którą uwydatnia wyjątkowy styl i niesamowite detale. Będzie on nie tylko niezastąpionym uzupełnieniem każdego stroju, ale też funkcjonalnym dodatkiem dokładnie wskazującym czas, datę i zezwalającym obliczyć odcinek czasu przy użyciu chronografu, czyli analogowego stopera.

Czytelność zapewnia oznakowanie tarczy poprzez indeksy i cyfry arabskie, które w połączeniu z grafitową, matową tarczą ponadto wyróżnia innowacyjny charakter zegarka. Model Diesel DZ4290 będzie świetnie pasował na męski nadgarstek o maksymalnym obwodzie 200 +/-5mm.

Jak wszystkie zegarki Diesel, model DZ4290 z kolekcji MEGA CHIEF to innowacyjny, designerski dodatek, który stanie na wysokości zadania nawet najmocniej wymagających panów szanujących fason, klasę, wysoką jakość i zgodność z aktualnymi trendami.