Foppapedretti Wózek 3w1 iwood jeans granatowy

Foppapedretti Wózek 3w1 iwood jeans granatowy

zł.

To najlepsza oferta dostępna w sieci!

Liczba ofert: 0
Ilość sklepów: 0

Ceny od zł. do zł.

Opis Foppapedretti Wózek 3w1 iwood jeans granatowy

System podróżowania iWood to pierwsze trio na świecie z drewnianą i aluminiową ramą. Wózek wielofunkcyjny 3w1 Foppapedretti Iwood Jeans Granatowy asygnowany dla dzieci od 0 miesięcy do około 3 lat. Iwood Jeans Granatowy 3w1 to znakomity wybór dla Ciebie, jeśli oczekujesz czegoś więcej niż wyłącznie wózka.

Wielofunkcyjny wózek to ergonomiczne rozwiązania, nieprzeciętny design i kompletnego (złożonego z gondoli, spacerówki i fotelika samochodowego) zestawu od pierwszych dni życia aż do ok 3 roku życia waszych pociech.

zastosowana w wózku nowoczesna rama pozostała tak zaprojektowana, żeby zapewnić nieskomplikowane przemieszczanie się z wózkiem i komfortowe pokonywanie wszystkich nierówności. Dzięki czemu zapewnia najwyższy komfort, a także wygodę dla dziecka.

Gondola przeznaczony od pierwszych dni życia Twojego dziecka.dostosowuje się do ramy dzięki wygodnemu systemowi mocowania / uwalniania. Wyposażony w oddychającą podstawę i regulowane oparcie aż w 3 pozycjach.

dostosowywane zadaszenie, a także zdejmowaną osłonę. Ergonomiczny uchwyt do przenoszenia. Gondola nie jest przeznaczona do przewozu dzieci w samochodzie. Spacerówka Dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 15 kg (około 3 lat).

Rama z drewna i aluminium jest nieskomplikowana do zamknięcia. Obrotowe przednie koła z blokadą. Pedał hamulca postojowego. Odwracalne siedzenie (przodem do kierunku jazdy lub tyłem do kierunku jazdy), z dostosowywanym podnóżkiem.

dostosowywane oparcie, 5-punktowy pas bezpieczeństwa. Regulowany podłokietnik ochronny otwierany. Rękojeść ze nienaturalnej skóry, regulowana. W zestawie pokrowiec na nóżki, a także pokrowiec przeciwdeszczowy. Fotelik Samochodowy / Nosidełko przeznaczony dla grupy 0+, od urodzenia do 13 kg (około 15 miesięcy).

Łatwo dopasowuje się do ramy dzięki wygodnemu systemowi mocowania / uwalniania. Siedzisko anatomiczne. Wyposażony w zdejmowaną osłonę przeciwsłoneczną i wewnętrzne pokrycie na pierwsze kilka miesięcy. Może być stosowany jako kołyska z systemem kołysania i jako nosidełko.

zaopatrzony w komfortowy regulowany uchwyt do przenoszenia. Zgodny z regulacjami europejskimi ECE R44 / 04 W komplecie poręczna torba na podręczne rzeczy. Waga: Fotelik: 3,8 kg Gondola: 4,6 kg Rama i spacerówka: 13,2 kg Stelaż: 8,8 kgRama i fotelik samochodowy: 11,8 kg.

rozmiary: Wózek rozłożony: Wysokość: 117 cm Długość: 88 cm Szerokość: 62 cmWózek złożony: Wysokość: 53 cm Długość: 85 cm Szerokość: 62 cm Wózek spełnia najsurowsze Europejskie normy, certyfikat: EN 1888:2012