WÓZEK SPACEROWY ROYAL FIOLETOWY #B1, CentralaZ2405

WÓZEK SPACEROWY ROYAL FIOLETOWY #B1, CentralaZ2405

395 zł.

To najlepsza oferta dostępna w sieci!

Liczba ofert: 1
Ilość sklepów: 1

Ceny od 395 zł. do 395 zł.

Wózek Royal fioletowy Milly Mally 0266 Bardzo lekki i kompaktowy wózek, łączący w sobie komfort dla dziecka i funkcjonalność dla rodziców. Bardzo praktyczny w każdej sytuacji. Charakterystyka:...

Wózek Royal fioletowy Milly Mally 0266 Bardzo lekki i kompaktowy wózek, łączący w sobie komfort dla dziecka i funkcjonalność dla rodziców. Bardzo praktyczny w każdej sytuacji. Charakterystyka:...

Opis WÓZEK SPACEROWY ROYAL FIOLETOWY #B1, CentralaZ2405

Wózek Royalod marki Milly Mally jest lekki, innowacyjny, łączący komfort oraz funkcjonalność.Wózek ten ma amortyzowane koła, wykonany pozostał z wysokiej jakości tworzyw, które zapewniająłatwe utrzymanie w czystości.

doskonale sprawdza się na zakupach, jak również na dłuższych spacerach, ponieważ posiada pojemny kosz na zakupy. Mnóstwo funkcjonalnych rozwiązań powoduje, że jest wygodny w wykorzystywaniu równocześnie dla dziecka jak iopiekuna, a co ważniejsze gwarantuje dziecku maksimum komfortu.

- posiada on aż 5-punktową regulację oparcia i 2-stopniową regulację podnóżka.na dodatek utrzymany jest w żywych odcieńch, które zachwycą każdegoużytkownika. Ponadto wózek wyposażony pozostał w 5-punktowy pas bezpieczeństwa gwarantujący dziecku bezpieczeństwo, a w budce ma okienko, które umożliwiakontrolowanie dziecka. Łatwo i wydajnie składa się wózek ze względu na system wygodnego składania, a po złożeniu zapewniony jest komfort przechowywania czy przewożenia wózka, ponieważ zajmuje niewiele miejsca.

ZAWARTOŚĆ: - 5-stopniowa regulacja oparcia,- 2-stopniowa regulacja podnóżka,- 5-punktowy pas bezpieczeństwa,- opuszczane do pozycji leżącej oparcie,- przeciwpoślizgowe rączki,- amortyzowane koła,- pojemny kosz na zakupy,- blokada przednich kół,- szeroka powierzchnia leżenia,- lekki stelaż,- folia przeciwdeszczowa,- przykrycie na nóżki,- zdejmowana barierka,- uchwyt na kubek,- system wygodnego składania.

rozmiary: wymiary złożonego wózka: 104cm/20cm/25cm rozmiary rozłożonego wózka: 104cm/47cm/38cm rozmiary siedziska: 20cm/34cm/32cmprzednie koła: śr. 15 cmtylne koła: śr. 17 cm WAGA: 9,7 kg ZASILANIE: nie dotyczyOSTRZEŻENIE!

Nigdy nie pozostawiaj dziecka w wózku bez opieki. Ostrzeżenie! Używać szelek, gdy dziecko zacznie samodzielnie siadać Ostrzeżenie! Wózek zaprojektowany jest do przewożenia jednego dziecka o dopuszczalnej maksymalnej wadze 15 Kgs.

Ostrzeżenie! Maksymalne obciążenie koszyka wynosi 5Kgs.EAN: 5901761121100Gwarancja: 12 miesięcyPłeć: dla chłopca i dziewczynkiWaga: 11000 g.