MULTILOAD CU 375 Wkładka domaciczna 1 szt.

MULTILOAD CU 375 Wkładka domaciczna 1 szt.

79 zł.

To najlepsza oferta dostępna w sieci!

Liczba ofert: 1
Ilość sklepów: 1

Ceny od 79 zł. do 79 zł.

Opis MULTILOAD CU 375 Wkładka domaciczna 1 szt.SKUTECZNOŚĆ DZIAŁANIA:


Roczny wskaźnik skuteczności antykoncepcyjnej wkładki Cu 375 to mniej niżeli jeden na 100, w zakresie zakładanych i wstrzykiwanych środków antykoncepcyjnych i chirurgicznej sterylizacji. Stosując wkładkę CU 375 ryzyko ciąży pozamacicznej jest najmniejsze i wynosi 0,25 - 0 na 1000 kobiet rocznie.


mocne strony:


nie wymaga codziennej uwagi
natychmiastowa produktywność
długa używalność
wygodna
98% - 99% wydajności
potwierdzone bezpieczeństwo wykorzystywania
osiągalna do użytkowania poprzez kobiety karmiące piersią
płodność powracająca natychmiast po wyjęciu wkładki w środkumacicznej
nie zawiera hormonów
może być wykorzystywana przez kobiety, które nie mogą stosować pigułek antykoncepcyjnych zawierających estrogenyOKRES skutecznOŚCI:


Skuteczność antykoncepcyjna zwartego w wkładce w środkumacicznej Cu 375 ładunku miedzi wynosi 5 lat.


MOMENT ZAŁOŻENIA:


Wkładka w środkumaciczna Cu 375 może być założona w jakimkolwiek czasie w ciągu procesu menstruacyjnego, pod warunkiem, że kobieta nie jest w ciąży i stale stosowała produktywne środki antykoncepcyjne od ostatniej menstruacji. Wielu lekarzy preferuje zakładanie wkładki wewnątrzmacicznej w ciągu siedmiu dni od rozpoczęcia menstruacji ponieważ wówczas szyjka macicy jest trochę bardziej rozszerzona usprawniając tym samym założenie wkładki a ciąża jest niezwykle mało prawdopodobna. Ponad to, zakładanie wkładki w tym czasie może powodować mniejszy dyskomfort, mniejsze skurcze, a także plamienie u pacjentki. Wkładka we wnętrzumaciczna Cu 375 może być założona już po pierwszym trymestrze od poronienia bez komplikacji lub wywołanej aborcji. Osoba zakładająca powinna przeprowadzić stosowny wywiad, a także badanie pod kątem obecności chorób przenoszonych drogą płciową.


POWSZECHNOŚĆ wykorzystywanIA:


Na całym świecie wkładka wewnątrzmaciczna jest najmocniej powszechnie stosowanym odwracalnym środkiem antykoncepcyjnym. Stosowanie wkładki w środkumacicznej jest najróżniejsze w zależności od kraju odzwierciedlając różnice kulturowe, przystępność, wybór środków antykoncepcyjnych, stosunek i znajomość osób zakładających, a także cele kobiet. W Skandynawii, 20 do 40 % osób stosujących środki antykoncepcyjne używa wkładek w środkumacicznych, a z kolei w Chinach wkładki wewnątrzmaciczne stosuje 60 milionów kobiet.


POWRÓT PŁODNOŚCI:


Efekt antykoncepcji oferowany poprzez wkładkę we wnętrzumaciczną Cu 375 jest odwracalny po jej usunięciu. Wskaźnik zajścia w ciążę po usunięciu wkładki w celu planowanej ciąży jest normalny, a długość wykorzystywania wkładki nie wpływa na wskaźnik skutecznej zaplanowanej ciąży. Wkładki wewnątrzmaciczne pokryte miedzią mogą zmienić odcienię w sterylnym opakowaniu, lecz nie jest to powodem do niepokoju. Miedź matowieje, ponieważ powietrze przechodzi poprzez sterylne opakowanie wkładki wewnątrzmacicznej powodując tworzenie się na powierzchni powłoki tlenkowej albo siarczkowej. Opakowanie wkładki w środkumacicznej musi być przepuszczalne, by móc sterylizować wkładkę. Jeżeli opakowanie nie jest uszkodzone a data ważności nie upłynęła, wówczas wkładka w środkumaciczna pozostaje sterylna choćby jeśli miedź na wkładce pokryta jest nalotem. Badania laboratoryjne pokazują, iż zmatowienie nie wpływa na bezpieczeństwo ani wydajność wkładki wewnątrzmacicznej.


atrybuty:


Boczne ramiona wkładki Cu375 są elastyczne i ukształtowane w taki sposób,dokładnie przylegać do dna macicy, jednocześnie nie wywołując rozciągania jamy macicy albo nie dotykać.
Stosując wkładkę Cu 375 stopień ciąży pozamacicznej jest najmniejszy ze wszystkich innych wykorzystywanych wkładek w środkumacicznych i wynosi 0.25-0 na 1000 pań rocznie.
Wkładka we wnętrzumaciczna Cu 375 jest niezwykle wygodnym, w 98 -99% wydajnym, potwierdzonym jako bezpieczny i prosto odwracalnym środkiem antykoncepcyjnym, który może być stosowany aż do 5 lat lub usuniętym w każdym momencie. Ponieważ powyższa wkładka maciczna nie mieści hormonów, nie występują żadne skutki uboczne wynikające ze wykorzystywania hormonów.
Wkładka w środkumaciczna Cu 375 jest zalecana dla kobiet, które posiadają co najmniej jedno dziecko (ciążą rozciąga macicę i tym samym zniża ryzyko wydalenia wkładki), żyją w monogamicznym związku i nie miały zapalenia macicy albo nie mogą stosować antykoncepcji hormonalnej.


wymiar: uniwersalny
rozmiary: szer. 18 mm, dł. 36 mm
Termin Ważności: 5 lat od daty produkcji
Okres antykoncepcji: 5 lat (okres polecany)


Multiload zbudowana jest z polietylenu z drutem miedzianym nawiniętym wokół trzonu. Giętkie ramiona boczne gwarantują wysokie położenie wkładki w dnie macicy.

Model Cu 375

modna wkładka wewnątrzmaciczna,

szybka i przystępna aplikacja,


Informacja dodatkowa:

Ten towar wysyłamy jedynie za pośrednictwem kuriera GLS