Baile Wibrujące majtki z pilotem

Baile Wibrujące majtki z pilotem

zł.

To najlepsza oferta dostępna w sieci!

Liczba ofert: 0
Ilość sklepów: 0

Ceny od zł. do zł.

Opis Baile Wibrujące majtki z pilotem

Materiał Materiał tekstynlny/ ABS uzupełniające informacje 2 solidne silniki rodzaj baterii Bateria AAA Regulacja prędkości tak dołączona bateria tak Wodoodporny nie Funkcje tak

Nie daj się zwieźć pozorom. Ta bielizna, to coś więcej, niż tylko kolorowe majteczki. Od tej pory będą za każdym razem przy Tobie, by sprawiać Ci przyjemność, gdy wyłącznie tego Ci potrzeba.

Wibrujące majtki sterowane są zdalnie załączonym pilotem. Możesz dowolnie wybrać poziom wibracji. Możesz też oddać władzę partnerowi, aby to on zaskoczył Cię wybranym poziomem wibracji.

Poszycie zrobione jest z szczególnie subtelnego, przyjemnego w dotyku tekstylnego materiału, który łatwo można zdemontować i uprać. Demontaż jest banalnie prosty- od spodu ukryty jest mały zamek, zatem wystarczy go odsunąć i wyjąć wibrujący szkielet.

Te wibrujące majtki posiadają 2 punkty stymulujące.

1. Punkt położony na wysokości łechtaczki, po to, by stymulować ją starannie.

2. Specjalna wypustka masująca wejście do pochwy. Jest to miejsce zawierające dużo wrażliwych zakończeń nerwowych. Szczególnie czułe na stymulację

W tyle szkieletu umieszczony jest wyłącznik, dzięki któremu można natychmiast wyłączyć majtki i sterować poziomem wibracji.

Ten gadżet erotyczny, to naprawdę przemyślane urządzenie do stymulacji i sprawiania przyjemności.

Wibrujące majtki, zostały dopracowane pod każdym względem. Są szczególnie rozciągliwe i uniwersalne, dlatego będą pasować na każdą kobietę, niezależnie od wymiaru.

Majteczki z wibratorem zasilane są modnymi bateriami AAA. Są to tzw. Niewiele znaczące paluszki, dostępne niemal w każdym sklepie. Dostęp do nich i wymiana jest dodatkowo bardzo prosty- baterie są umieszczone pod zamkiem błyskawicznym w przodzie majteczek.