Goclever Termometr mediclever infraerven bezdotykov teploměr - htempnb darmowy odbiór w 21 miastach! (5906736071954)

Goclever Termometr mediclever infraerven bezdotykov teploměr - htempnb darmowy odbiór w 21 miastach! (5906736071954)

69 zł.

To najlepsza oferta dostępna w sieci!

Liczba ofert: 1
Ilość sklepów: 1

Ceny od 69 zł. do 69 zł.

ZDROWIE BEZPIECZEŃSTWO RODZINA PEWNOŚĆ SZCZĘŚCIE Zadbaj o Zdrowie Rodziny Termometr bezdotykowy marki MEDICLEVER to gwarancja wygodnego pomiaru temperatury ciała i otoczenia przy zachowanej...

ZDROWIE BEZPIECZEŃSTWO RODZINA PEWNOŚĆ SZCZĘŚCIE Zadbaj o Zdrowie Rodziny Termometr bezdotykowy marki MEDICLEVER to gwarancja wygodnego pomiaru temperatury ciała i otoczenia przy zachowanej...

Opis Goclever Termometr mediclever infraerven bezdotykov teploměr - htempnb darmowy odbiór w 21 miastach! (5906736071954)
  • ZDROWIE
  • BEZPIECZEŃSTWO
  • RODZINA
  • PEWNOŚĆ
  • SZCZĘŚCIE


Zadbaj o Zdrowie Rodziny

Termometr bezdotykowy firmy MEDICLEVER to gwarancja wygodnego pomiaru temperatury ciała i otoczenia przy zachowanej staranności i rzetelności rezultatów. Zwłaszcza w czasie osłabienia, podejrzeń infekcji, w okresie zachorowań albo po bezpośrednim kontakcie z osobą zarażoną.


Termometr Bezdotykowy

- NEBU ONE pomoże w efektywnej inhalacji
- Model nebulizatora pneumatycznego (tłokowego)
- Nebulizator marki MEDICLEVER jest cichy i komfortowy w obsłudze
- NEBU ONE to urządzenie dla całej rodziny, w dodatku dla dzieci


TERMOMETR BEZDOTYKOWY

Termometr bezdotykowy producenta MEDICLEVER to gwarancja komfortowego pomiaru temperatury ciała i otoczenia przy zachowanej staranności i rzetelności rezultatów. Bardzo praktyczny zarys i atrakcyjny wygląd to również wyróżniki tego termometru.

Jest to przyrząd, który przyda się w sytuacji konieczności prędkiego sprawdzenia stanu organizmu, zwłaszcza w czasie osłabienia, podejrzeń infekcji, w okresie zachorowań albo po bezpośrednim kontakcie z osobą zarażoną. Innowacyjne urządzenie będzie wprawnym diagnostą pierwszych symptomów choroby.


MOŻLIWOŚCI MEDYCYNY

Termometr marki MEDICLEVER dostosowuje się do potrzeb użytkownika. Pacjent ma możliwość wyboru jednostek pomiędzy stopniami Celsjusza i Fahrenheita. W celu stałego monitorowania przebiegu infekcji, można także zapisać do 32 wyników w podręcznej pamięci urządzenia. Warto podkreślić wygodę stosowania tego przyrządu. Sprawdzi się on zwłaszcza podczas pomiaru temperatury ciała dziecka, które może być zbyt zestresowane chorobą, by być w stanie spokojnie poddać się badaniu. W tym przypadku prędko i z komfortowej odległości można uzyskać miarodajny wynik.

dodatkową zaletą oferowanego termometru bezdotykowego jest opcja mierzenia temperatury otoczenia, jak również poszczególnych obiektów. Coraz częściej przystępne na rynku urządzenia tego typu łączą te dwie funkcje. Termometr producenta MEDICLEVER dopasowuje się do trendów związanych ze zdrowym stylem życia i dbaniem o zdrowie swoje i całej swojej najbliższej rodziny.


ZDROWIE JEST NAJWAŻNIEJSZE

Na panelu znajduje się zaledwie kilka przycisków, a jego obsługa jest wysoce instynktowna i prosta.

W termometrze wykorzystano metodę 1C2M (One Click To Measure).

By dokonać pomiaru temperatury, wystarczy umieścić urządzenie w maksymalnej odległości 15 cm od czoła pacjenta albo mierzonego obiektu i wcisnąć jeden przycisk. Wynik pojawia się na panelu LCD ekspresowo i zezwala na szybką diagnozę symptomów i ocenę, czy w organizmie utrzymuje się gorączka.


PROSTE ROZWIĄZANIA

wyjątkowo użyteczny zarys i ładny wygląd to też wyróżniki tego termometru. Na panelu znajduje się zaledwie kilka przycisków, a jego obsługa jest wysoce instynktowna i prosta. By dokonać pomiaru temperatury, starczy umieścić urządzenie w maksymalnej odległości 15 cm od czoła pacjenta albo mierzonego obiektu i wcisnąć jeden przycisk. Wynik pojawia się na panelu LCD momentalnie i zezwala na szybką diagnozę symptomów i ocenę, czy w organizmie utrzymuje się gorączka.


PIERWSZA DIAGNOZA

Termometr bezdotykowy marki MEDICLEVER to przyjaciel całej rodziny. Bezproblemowo zdiagnozuje zarówno stan zdrowia małej pociechy, jak i zadowoli swoją dokładnością osobę dorosłą. Jest idealną alternatywą dla konwencjonalnych termometrów, które działają wolno i wymagają zaangażowania ze strony pacjenta. Oferowane urządzenie spełni oczekiwania w każdych warunkach, o każdej porze roku i przy każdych, choćby najmniejszych, podejrzeniach nadciągającej infekcji.