Termometr bezdotykowy ft 90 - marki Beurer

Termometr bezdotykowy ft 90 - marki Beurer

145.9 zł.

150zł.

Z tiaro.pl oszczędzasz do 4.1

Liczba ofert: 2
Ilość sklepów: 2

Ceny od 145.9 zł. do 150 zł.

Termometr bezdotykowy FT 90 - Beurer Pomiar temperatury ciała to cenny wskaźnik pomocny w ocenie stanu zdrowia i kondycji organizmu. Ciepłotę ciała bada się m.in. w przebiegu niegroźnych infekcji,...

Termometr bezdotykowy FT 90 - Beurer Pomiar temperatury ciała to cenny wskaźnik pomocny w ocenie stanu zdrowia i kondycji organizmu. Ciepłotę ciała bada się m.in. w przebiegu niegroźnych infekcji,...

Termometr bezdotykowy Beurer FT90 w błyskawicznym czasie zmierzy temperaturę ciała bez konieczności jego dotknięcia. Bardzo czytelny wyświetlacz zapewnia łatwy odczyt pomiarów także przez osoby...

Opis Termometr bezdotykowy ft 90 - marki Beurer

Termometr bezdotykowy FT 90 - Beurer Pomiar temperatury ciała to cenny wskaźnik pomocny w ocenie stanu zdrowia i kondycji organizmu. Ciepłotę ciała bada się m.in. W przebiegu niegroźnych infekcji, chorób zakaźnych oraz w ocenie płodności przy planowaniu potomstwa.

Termometry rtęciowe są niebezpieczne dla zdrowia, a palpacyjne metody pomiaru temperatury cechuje nieprecyzyjność. Najlepsze rozwiązanie stanowi wygodny i komfortowy termometr bezdotykowy. Termometr bezdotykowy FT 90 – Beurer łączy najnowsze rozwiązania technologiczne z prostą i intuicyjną obsługą.

Urządzenie zagwarantuje szybki pomiar temperatury ciała, dzięki temu nieprzeciętnie pasuje do oceny stanu zdrowia najmłodszych, choćby tych niespokojnych czy płaczących. Dzięki możliwości bezdotykowego dokonywania pomiaru ciepłoty ciała, zabieg ten nie przerwie snu czy odpoczynku malucha i seniora.

uzupełniającą zaletą termometru firmy Beurer jest brak konieczności dezynfekowania urządzenia po każdym użyciu – ze względu na bezdotykowe pomiary temperatury nie istnieje ryzyko przeniesienia na termometr bakterii i wirusów.

Postaw więc bez dwóch zdańść i bezpieczeństwo i miej zdrowie swoje i bliskich pod (bezdotykową) kontrolą. Termometr bezdotykowy Beurer FT 90 - właściwości niepowtarzalne Bezdotykowy termometr na podczerwień. Alarm informujący o gorączce.

Bezpieczny i higieniczny wskazuje temperaturę bez kontaktu ze skórą. Potrafi mierzyć temperaturę ciała, otoczenia i powierzchni. Szczególnie {pomocn|przydatn)y do pomiaru temperatury u małych dzieci i niemowląt.

Wyłącznik sygnału dźwiękowego ( On / Off ). Pamięć na 60 odczytów. Sygnał dzwiękowy informujący o gotowości do pracy. Baterie i podstawka w zestawie. Produkt medyczny. Duży i czytelny wyświetlacz LCD. Termometr bezdotykowy FT 90 - Instrukcja obsługi