TV LED Samsung UE55MU6402

TV LED Samsung UE55MU6402

2749 zł.

To najlepsza oferta dostępna w sieci!

Liczba ofert: 1
Ilość sklepów: 1

Ceny od 2749 zł. do 2749 zł.

DANE PODSTAWOWE Producent Samsung Przekątna ekranu 55 cali Rodzaj ekranu Prosty Rozdzielczość 4K UHD Technologia 4K UHD Smart TV Tuner TV DVB-T2/C/S2 OBRAZ Rodzaj matrycy LED Częstotliwość...

DANE PODSTAWOWE Producent Samsung Przekątna ekranu 55 cali Rodzaj ekranu Prosty Rozdzielczość 4K UHD Technologia 4K UHD Smart TV Tuner TV DVB-T2/C/S2 OBRAZ Rodzaj matrycy LED Częstotliwość...

Opis TV LED Samsung UE55MU6402

Obraz SMART TVwzornictwo Porównaj w opakowaniu warto wiedzieć UHD 4K Oglądaj filmy w wysokiej klasy rozdzielczości UHD 4K. Jakość potwierdzona dokumentem Stowarzyszenia Digital Europe. Gwarancja obrazu w jakości 4K Certyfikowane UHD to Twoja gwarancja obrazu w jakości 4K.

doskonale doświetlone sceny Poznaj obraz o zniewalającym poziomie kontrastu, nieprzeciętnej dynamiczności kolorów i niezwykłej głębi. Smukły design Telewizor rewelacyjnie wpasuje się w styl każdego aranżacji wnętrza dzięki harmonijnemu i minimalistycznemu wzornictwu.

Jeden pilot Smart Control Jeden do wielu sprzętów. Przy pomocy pilota Smart Control możesz kontrolować większość maszyn Samsung. Świat smartfona w Twoim TV Steruj telewizorem za pomocą telefonu. Możesz także udostępniać materiały multimedialne z maszyn mobilnych i komputera na telewizor Samsung Smart TV.

Obraz Naturalnie błyskotliwe kolory. Active Crystal Colour technologia Active Crystal Colour powoduje,barwy są dokładniej odwzorowane i zauważalnie naturalniejsze. To zasługa udoskonalonego podświetlenia ekranu, dzięki któremu powiększyła się nie tylko jakość obrazu,ograniczyło też zużycie energii.

genialne doświetlone sceny. Technika HDR HDR to nowy standard produkcji filmów i gier. Eksponuje się wysokimi, nieosiągalnymi do tej pory poziomami jasności i kontrastu. Obraz staje się tym samym bardziej szczegółowy i imponuje intensywnością barw.

Prawdziwie kinowej jakości możesz teraz doświadczyć we własnym salonie. Bardziej detalowy obraz. UHD 4K UHD 4K najwyższa rozdzielczość telewizorów dostępna powszechnie na rynku, dzięki której odwzorowane są najdrobniejsze niuanse w sposób wyraźny.

Więcej detalów, to więcej wrażeń, które momentalnie nie pozwolą o sobie zapomnieć. Gwarancja obrazu w jakości 4K. Certyfikowane UHD Certyfikowane UHD to Twoja gwarancja obrazu w jakości 4K. Stowarzyszenie Digital Europe ustaliło szereg norm, które musi spełniać telewizor UHD.

Jedną z nich są matryce bez dopełniającego, białego koloru w pikselach RGB. Przed zakupem zobacz, czy telewizor stosowny dokument gwarantujący ponad 8 mln adresowanych pikseli, a więc nieprzeciętną jakość Ultra High Definition.

POZOSTAŁE właściwości JAKOŚCI OBRAZU Współczynnik jakości obrazu. Picture Quality Index 1500 PQI to wytworzona przez Samsung miara jakości obrazu. Bierze pod uwagę takie elementy jak odwzorowanie detali, technologie wzbogacenia barw, jasność czy odwzorowanie czerni.

Im wyższa wartość PQI, tym wyższa jakość obrazu. Obraz pełen szczegółów. UHD Dimming technologia UHD Dimming to inteligentny system korekcji obrazu, analizujący wyświetlane sceny. Jednostkowa optymalizacja poziomu kontrastu, kolorów i ostrości wpływa na realistyczne odzwierciedlenie kolorów.

Wyświetlane sceny mają perfekcyjne ich ustawienie. Ulepszona jakość obrazu. UHD Upscaling technika UHD Upscaling powiększa jakość tworzyw o niższej rozdzielczości do poziomu jak najbliższego UHD. Wykorzystuje do tego nowoczesny 4-stopniowy cykl, który analizuje poszczególne parametry, by obraz był jak najmocniej zbliżony do najwyższego standardu.

SMART TV - WYBIERAJ I OGLĄDAJ CO CHCESZ I KIEDY CHCESZ Youtube, HBO GO, Netflix na wielkim ekranie Twojego telewizora, komfortowo. Poznaj nieskomplikowany i intuicyjny Smart TV, który otwiera przed Tobą świat pełen możliwości.

prędki i zapewniający ogrom zabawy, a łatwy w obsłudze dzięki jednemu pilotowi Smart Control, którym możesz sterować wieloma urządzeniami podłączonymi do telewizora. Swoje ulubione treści i aplikacje masz zawsze pod ręką w Smart Hub, działającemu bardzo płynnie za sprawą systemu operacyjnego Tizen.

Włącza się momentalnie i zapamiętuje ostatnio odtwarzane treści, które wznawia w mgnieniu oka. Najlepsze filmy i seriale. Welcome Smart Pack Powitalny zestaw dla posiadaczy Samsung UHD TV. Korzystaj z dostępu do znakomitej rozrywki.

Otwórz aplikację Smart Pack i odbierz przedłużony bezpłatny dostęp do FilmBox Live, a także inne niespodzianki. * Więcej detalów w regulaminie na stronie https://mysamsung.com/pl/mysamsung/offers/#/JS4E6TDMF2BGZ/ przystępny dostęp do aplikacji, filmów i seriali.

Smart Hub Dzięki Smart Hub Twój nowy telewizor to coś więcej niżeli wysokiej klasy telewizor. To dostęp do aplikacji, filmów i serwisów internetowych na obfitym ekranie nigdy nie był tak komfortowy. Ty wybierasz co i kiedy oglądasz.

Jeszcze szybszy* dostęp do filmów na żądanie, gier** i aplikacji internetowych. * w porównaniu do Smart Hub z 2016 roku. ** Zgodnie z regulaminem danego serwisu. Wymaga połączenia z internetem. Funkcja może nie być przystępna we wszystkich językach i obszarach.

Świat smartfona w Twoim TV. Smart View i Quick Connect (szybkie Połączenie) Telewizor w prosty sposób pozwala na odtwarzanie filmów, fotografii czy muzyki z innych przystępnych sprzętów przenośnych. Skorzystaj z aplikacji Samsung Smart View lub z funkcji Quick Connect (prędkie Połączenie), abyskonsolidować się Twoim smartfonem czy tabletem*.

S..