TV LED LG 65UJ6517

TV LED LG 65UJ6517

4999 zł.

4999zł.

Z tiaro.pl oszczędzasz do 0

Liczba ofert: 4
Ilość sklepów: 4

Ceny od 4999 zł. do 4999 zł.

Darmowy transport od 99 zł | Ponad 200 sklepów stacjonarnych | Okazje dnia!

Telewizor 65" z rozdzielczością 3840x2160 oraz funkcją Smart TV. Korzyści:- Panel IPS 4K w telewizorach LG UHD zapewnia bogate kolory i wysoki kontrast, które zachowuje także pod dużym kątem.-...

Telewizor 65" z rozdzielczością 3840x2160 oraz funkcją Smart TV. Korzyści:- Panel IPS 4K w telewizorach LG UHD zapewnia bogate kolory i wysoki kontrast, które zachowuje także pod dużym kątem.-...

Opis TV LED LG 65UJ6517

nieprzeciętne odcienie i kontrast pod każdym kątem
Panel IPS 4K w telewizorach LG UHD zapewnia bogate kolory i wysoki kontrast, które zachowuje także pod obfitym kątem.


Active HDR dla obszerniejszego wyboru
Funkcja Active HDR analizuje i optymalizuje treść w formatach HDR10 i HLG dla jeszcze lepszego i bardziej zapierającego dech w piersi efektu. Wytworna technologia LG przetwarzania obrazu HDR10 i HLG zapewnia widzom więcej możliwości do wyboru.

Wzmacniacz kontrastu dla efektu HDR
Funkcja LG HDR Effect przetwarza charakterystyczną treść w sposób imitujący jakość HDR, wzmacniając kontrast, żeby zapewnić wrażenia wizualne zbliżone do jakości HDR.

Nauka o kontrolowaniu światła
Funkcje Ultra Luminance i Local Dimming polepszają jasność i ujawniają więcej szczegółów, stosownie dostosowując podświetlenie i określając kontrast osobnych bloków obrazu.

zwiększ rozdzielczość do 4K
Funkcja LG 4K Upscaler powiększa rozdzielczość do prawie 4K za pomocą najnowocześniejszej technice przetwarzania obrazu.

Zanurz się w świecie bogatego dźwięku
Daj się porwać najnowszemu i najmocniej innowacyjnemu systemowi symulacji dźwięku przestrzennego LG z siedmioma wirtualnymi kanałami.

wykwintne wzornictwo z klasą
Gładka, smukła linia ciągnie się poprzez cały wyświetlacz. Wyszukany profil i genialna jakość obrazu telewizorów LG UHD stanowią imponującą parę, która służy jako genialne uzupełnienie wystroju wnętrza i centrum najwyższej jakości rozrywki.

webOS 3.5 — prosty i przyjemny w obsłudze
Z pilotem Magic Remote i lepszym paskiem uruchamiania webOS 3.5 zanurzysz się w bezgraniczny świat treści premium od wszystkich najpopularniejszych dostawców treści.

Specyfikacja technologiczna artykuł
marka
Kod producenta
65UJ6517
EAN
8801031469789
informacje podstawowe ekran Funkcje
System operacyjny
webOS
Miracast
oglądarka internetowa
Brak informacji
wykorzystane technologie
Tak
Dźwięk technologiczne Złącza Fizyczne