TV LED LG 55UJ670

TV LED LG 55UJ670

3179 zł.

3507.1zł.

Z tiaro.pl oszczędzasz do 328.1

Liczba ofert: 3
Ilość sklepów: 3

Ceny od 3179 zł. do 3507.1 zł.

Telewizor o przekątnej ekranu 55 cali o rozdzielczości Ultra HD z panelem IPS 4K Edge. Wyposażony w technologię HDR oraz funkcję Smart TV webOS 3.5. Posiada również komunikację dodatkową taką jak...

Telewizor o przekątnej ekranu 55 cali o rozdzielczości Ultra HD z panelem IPS 4K Edge. Wyposażony w technologię HDR oraz funkcję Smart TV webOS 3.5. Posiada również komunikację dodatkową taką jak...

LG-55UJ670V 55UJ670V Główne cechy IPS 4K Edge Active HDR Ultra Surround Doskonałe kolory i kontrast pod każdym kątem Panel IPS 4K w telewizorach LG SUPER UHD zapewnia bogate kolory i wysoki...

Telewizor LG 55UJ670V z ekranem IPS o przekątnej 55" i rozdzielczością Ultra HD 4K zapewnia doskonałą jakość obrazu, widoczność każdego szczegółu i bogactwo barw. Zaawansowane technologie takie...

Opis TV LED LG 55UJ670

wyśmienite kolory i kontrast pod każdym kątem

Panel IPS 4K w telewizorach LG SUPER UHD zapewnia bogate odcienie i wysoki kontrast, które zachowuje także pod znacznym kątem.

Więcej danych o IPS 4K

Active HDR dla większego wyboru

Funkcja Active HDR analizuje i optymalizuje treść w formatach HDR10 i HLG dla jeszcze lepszego i bardziej zapierającego dech w piersi efektu. Ekskluzywna technika LG przetwarzania obrazu HDR10 i HLG zapewnia widzom więcej możliwości do wyboru.

Wzmacniacz kontrastu dla efektu HDR

Funkcja LG HDR Effect przetwarza charakterystyczną treść w sposób imitujący jakość HDR, wzmacniając kontrast, by zapewnić wrażenia wizualne zbliżone do jakości HDR.

Nauka o kontrolowaniu światła

Funkcje Ultra Luminance i Local Dimming udoskonalają jasność i ujawniają więcej szczegółów, odpowiednio dostosowując podświetlenie i określając kontrast osobnych bloków obrazu.

zwiększ rozdzielczość do 4K

Funkcja LG 4K Upscaler zwiększa rozdzielczość do prawie 4K za pomocą najnowocześniejszej technologii przetwarzania obrazu.

Zanurz się w świecie bogatego dźwięku

Daj się porwać najnowszemu i najistotniej progresywnemu systemowi symulacji dźwięku przestrzennego LG z siedmioma wirtualnymi kanałami.

eleganckie wzornictwo z klasą

Gładka, smukła linia ciągnie się przez cały wyświetlacz. Gustowny profil i idealna jakość obrazu telewizorów LG UHD stanowią imponującą parę, która służy jako rewelacyjne uzupełnienie aranżacji wnętrza i centrum najwyższej jakości rozrywki.

webOS 3.5 — nietrudny i błogi w obsłudze

Z pilotem Magic Remote (opcja) i ulepszonym paskiem uruchamiania webOS 3.5 zanurzysz się w bezgraniczny świat treści premium od wszystkich najpopularniejszych dostawców treści.

Specyfikacja techniczna produkt
marka
Kod producenta
55UJ670V
EAN
8806084553737
informacje podstawowe ekran Funkcje
System operacyjny
webOS
Miracast
Netflix
oglądarka internetowa
You Tube
Brak informacji
Tak
Dźwięk techniczne Złącza Fizyczne