TV LED LG 49UJ670

TV LED LG 49UJ670

2619 zł.

2779zł.

Z tiaro.pl oszczędzasz do 160

Liczba ofert: 3
Ilość sklepów: 3

Ceny od 2619 zł. do 2779 zł.

Telewizor o przekątnej ekranu 49 cali o rozdzielczości Ultra HD z panelem IPS 4K Edge. Wyposażony w technologię HDR oraz funkcję Smart TV webOS 3.5. Posiada również komunikację dodatkową taką jak...

Telewizor o przekątnej ekranu 49 cali o rozdzielczości Ultra HD z panelem IPS 4K Edge. Wyposażony w technologię HDR oraz funkcję Smart TV webOS 3.5. Posiada również komunikację dodatkową taką jak...

LG-49UJ670V 49UJ670V Główne cechy IPS 4K Direct Active HDR Ultra Surround Doskonałe kolory i kontrast pod każdym kątem Panel IPS 4K w telewizorach LG SUPER UHD zapewnia bogate kolory i wysoki...

Telewizor LG 49UJ670V będzie pasował do każdego pomieszczenia. Posiada ekran o przekątnej 49" i rozdzielczości 4K Ultra HD 3840×2160p. Wyposażony w funkcje smart: HbbTV, Active HDR, webOS 3.5,...

Opis TV LED LG 49UJ670

idealne odcienie i kontrast pod każdym kątem

Panel IPS 4K w telewizorach LG SUPER UHD gwarantuje bogate barwy i wysoki kontrast, które zachowuje także pod dużym kątem.

Więcej informacji o IPS 4K

Active HDR dla pokaźniejszego wyboru

Funkcja Active HDR analizuje i optymalizuje treść w formatach HDR10 i HLG dla jeszcze lepszego i bardziej zapierającego dech w piersi efektu. Luksusowa technika LG przetwarzania obrazu HDR10 i HLG zapewnia widzom więcej możliwości do wyboru.

Wzmacniacz kontrastu dla efektu HDR

Funkcja LG HDR Effect przetwarza standardową treść w sposób imitujący jakość HDR, wzmacniając kontrast, żeby zapewnić wrażenia wizualne zbliżone do jakości HDR.

Nauka o kontrolowaniu światła

Funkcje Ultra Luminance i Local Dimming poprawiają jasność i ujawniają więcej szczegółów, optymalnie dopasowując podświetlenie i określając kontrast osobnych bloków obrazu.

rozszerz rozdzielczość do 4K

Funkcja LG 4K Upscaler zwiększa rozdzielczość do prawie 4K za pomocą najnowocześniejszej technologii przetwarzania obrazu.

Zanurz się w świecie bogatego dźwięku

Daj się porwać najnowszemu i najistotniej progresywnemu systemowi symulacji dźwięku przestrzennego LG z siedmioma wirtualnymi kanałami.

wykwintne wzornictwo z klasą

Gładka, smukła linia ciągnie się przez cały ekran. Stylowy profil i świetna jakość obrazu telewizorów LG UHD stanowią imponującą parę, która służy jako nieprzeciętne uzupełnienie wyglądu wnętrza i centrum najwyższej jakości rozrywki.

webOS 3.5 — prosty i miły w obsłudze

Z pilotem Magic Remote i ulepszonym paskiem uruchamiania webOS 3.5 zanurzysz się w bezgraniczny świat treści premium od wszelkich najpopularniejszych dostawców treści.

Specyfikacja techniczna produkt
firma
Kod producenta
49UJ670V
EAN
8806084551177
dane podstawowe wyświetlacz Funkcje
System operacyjny
webOS
Miracast
przeglądarka internetowa
webOS
użyte technologie
High Dynamic Range
Tak
Dźwięk techniczne Złącza Fizyczne