ts2.10 marki Tannoy

ts2.10 marki Tannoy

1999 zł.

To najlepsza oferta dostępna w sieci!

Liczba ofert: 1
Ilość sklepów: 1

Ceny od 1999 zł. do 1999 zł.

Koncepcja Stworzony aby przodować swą mocą i ceną wśród urządzeń tego typu dostępnych na rynku. Subwoofery TS2 powstały w oparciu o doświadczenia jakie towarzyszyły budowie profesjonalnych,...

Koncepcja Stworzony aby przodować swą mocą i ceną wśród urządzeń tego typu dostępnych na rynku. Subwoofery TS2 powstały w oparciu o doświadczenia jakie towarzyszyły budowie profesjonalnych,...

Opis ts2.10 marki Tannoy

Koncepcja

wyprodukowany by przodować swą mocą i ceną wśród urządzeń tego typu dostępnych na rynku. Subwoofery TS2 powstały w oparciu o doświadczenia jakie towarzyszyły budowie mistrzowskich, scenicznych i koncertowych konstrukcji. Każdy model wykorzystuje bardzo potężny wzmacniacz typu CLASS D BRIDGE i dwa przeciwstawnie ustawione głośniki (głośnik i membrana bierna) zamocowane w istotnie grubszej charakterystyczna, podwójnej obudowie. Cyfrowe zwrotnice połączone z układami DSP pozwalają starannie kontrolować brzmienie niskich częstotliwości. Dzięki czemu subwoofery TS2 dostarczają najgłębszy, najmocniej zwarty i najgłośniejszy bas w swojej klasie.

Głośniki

konstrukcja oparta na zastosowaniu energicznego głośnika i identycznej membrany biernej umieszczonej po przeciwnej stronie obudowy dramatycznie rozszerza sprawną powierzchnię stwarzającą fale dźwiękowe i redukuje wibracje pokrywy. Skutkiem takiej konstrukcji jest to, iż subwoofer TS2.10 charakteryzuje się powierzchnią membran tożsamą z sprawnością głośnika o średnicy około 38 cm a model TS2.12 formuje efekt porównywalny z membraną o średnicy 46 cm. To szykowne rozwiązanie czyni subwoofery TS2 kompaktowymi urządzeniami, które nie zajmują zbyt dużo miejsca, jednocześnie oferując możliwości dużo pokaźniejszych jednostek. Każda z membran o obfitym wychyleniu wykorzystuje do swej budowy szczególnie lekki i sztywny włóknisty materiał i gumowe zawieszenie co gwarantuje szybki i głęboki bas i bezdenną głębię niskich częstotliwości.

Wzmacniacz

wyekwipowane w znaczne 300 W (TS2.10) i monstrualne 500 W (TS2.12) wzmacniacze cyfrowe typu CLASS D BRIDGE, subwoofery TS2 tryskają mocą i najnowsza technologią. Tri-State Pulse Width Modulated Digital Signal Processor jest stosowany do ustawienia częstotliwości zwrotnicy, fazy i kontroli głośności, wszystko w domenie cyfrowej, eliminując obwód filtru analogowego ze ścieżki sygnału. Każdy z subwooferów dostarcza ultraszybkiego basu i piorunujących efektów w najniższych częstotliwościach, schodząc do niemal 20 Hz (TS2.10 do 24Hz).

obudowa

obudowa TS2 jest wykonana całkowicie z masywnego 25 mm MDF’u, znacznie zmniejszającego wibracje obudowy dodając do konstrukcji cenną ekstra masę dla stabilizacji całości. Polimerowe stopy membrany, specjalnie zaprojektowane dla serii TS, są ponownie użyte w TS2.10 i TS2.12. Każda pokrywa jest precyzyjnie ręcznie dopracowana w dyskretnym matowej okleinie winylowej lub w lśniącym lustrzanym lakierze. Para pełnej szerokości zdejmowanych maskownic jest dla tych którzy, dwa imponujące, masywne głośniki chcą trzymać w ukryciu.