Tracer Hydra

Tracer Hydra

99.89 zł.

149zł.

Z tiaro.pl oszczędzasz do 49.11

Liczba ofert: 6
Ilość sklepów: 6

Ceny od 99.89 zł. do 149 zł.

TRACER HYDRA to nowoczesne i innowacyjne słuchawki 7,1 stworzone dla specjalnie dla wymagających i najlepszych graczy. HYDRA zostały stworzone specjalnie w celu idealnego odwzorowania...

Dedykowane oprogramowanie pozwala uzyskać najlepsze efekty dźwiękowe strzałów, wybuchów, przeładowywania broni, amunicji, wykonywanych kroków zarówno twoich jak i rywala. Wbudowany mikrofon...

Tracer Hydra to przewodowy zestaw słuchawkowy stworzony z myślą o graczach. Posiada zintegrowany mikrofon pozwalający na wygodną komunikację z partnerami.

Tracer Hydra to przewodowy zestaw słuchawkowy stworzony z myślą o graczach. Posiada zintegrowany mikrofon pozwalający na wygodną komunikację z partnerami.

Opis Tracer Hydra

dedykowane oprogramowanie pozwala uzyskać najlepsze efekty dźwiękowe strzałów, wybuchów, przeładowywania broni, amunicji, realizowanych kroków jednocześnie twoich jak i rywala. Wbudowany mikrofon pokaźnie ułatwia komunikację z partnerami, zaś umieszczony na kablu komfortowy pilot pomoże Ci w prosty sposób regulować podstawowe parametry dźwięku.

Tracer Hydra to też nad wyraz interesujący design, który niewątpliwie przypadnie do gustu nawet tym najbardziej wymagającym graczom. Artykuł wyekwipowano w mocno opleciony przewód, gwarantując jego bezproblemowe działanie przez długie lata.

technika dźwięku przestrzennego Chcesz lepiej słyszeć, co się dzieje za Twoimi plecami? System dźwiękowy w technice Virtual Surround gwarantuje niezapomniane doznania i rozszerza realizm gry. Przeznaczone oprogramowanie umożliwi Ci dobranie ustawień słuchawek do Twoich jednostkowych preferencji – równocześnie natężenia basów, jak ponadto kontrolę czułości dźwięku w każdej z 7 stref wokół Ciebie.

Podświelenie LED towaru Podświetlenia LED to równocześnie użyteczne wyróżnienie wybranych komponentów (np. Przyciski, sterowanie), jak na dodatek sposób na nadanie atrakcyjnej stylistyki. Mocne strony takiego rozwiązania najłatwiej poznać w trakcie nocnych sesji przed komputerem, kiedy to ładne podświetlenie, nadając ciekawy wygląd towaru, usprawnia równocześnie jego stosowanie.

dedykowane oprogramowanie Oprogramowanie dołączone do produktu, zwiększa jego podstawową funkcjonalność, pozwalając zmieniać innowacyjne funkcje, ustawienia i sposób działania towaru Tracer. Zainstaluj i przekonaj się sam, jak w 100% zastosować swoje urządzenie.

kabel w oplocie Urządzenie podłączane do komputera za pomocą wytrzymałego kabla we usztywnionym oplocie, gwarantując wytrzymałość i bezawaryjność używania na długie lata....