Takstar TS670

Takstar TS670

125.9 zł.

139zł.

Z tiaro.pl oszczędzasz do 13.1

Liczba ofert: 2
Ilość sklepów: 2

Ceny od 125.9 zł. do 139 zł.

Takstar TS670 to lekkie i wygodne słuchawki do zastosowań profesjonalnych. Model ten wyróżnia się niebywale wysoką rozdzielczością odtwarzanego materiału dźwiękowego. Poszczególne zakresy pasma...

Takstar TS670 to lekkie i wygodne słuchawki do zastosowań profesjonalnych. Model ten wyróżnia się niebywale wysoką rozdzielczością odtwarzanego materiału dźwiękowego. Poszczególne zakresy pasma...

Takstar TS-670 Podaruj sobie wygodę Takstar TS-670 Ergonomiczna konstrukcja, skuteczna izolacja hałasów z otoczenia, wysokiej jakości membrana, naturalne brzmienie o dużej dynamice, komfortowy...

Opis Takstar TS670

Takstar TS-670
Podaruj sobie wygodę Takstar TS-670

funkcjonalna budowa, sprawna izolacja hałasów z otoczenia, wysokiej jakości membrana, naturalne brzmienie o obfitej dynamice, komfortowy pałąk. To wszystko wynajdziesz w Takstar TS-670, które skradną Twoje serce swoim brzmieniem i wygodą.

trafne połączenie głębokiej czerni z białymi oznaczeniami na zewnętrznej części nauszników powoduje, iż Takstary są bardzo gustowne. Taki design jest chętnie wybierany przez młodzież, jak i osoby pracujące na co dzień na komputerze.

konkretna, wygodna budowa

adekwatne sparowanie elementów, elastyczny pałąk, mistrzowskie wykończenie nauszników. To wszystko powoduje,konstrukcja jest wyjątkowo mocna i wytrzymała, dzięki czemu posłuży Ci sporo lat. Gruba powłoka gąbki pokryta finezyjnym materiałem sprawia, że Twoje uszy otacza wymarzona miękkość.

Zostań panem brzmienia

Brzmienie Takstar TS-670 nie uderza swoim dźwiękiem, ale daje poczucie kontroli nad wszystkimi pasmami. Łagodny i naturalny wydźwięk pozwala Ci radować się każdy pojedynczym dźwiękiem.

Specjalnie zaprojektowany sprężysty pałąk dostosuje się do każdego wymiaru głowy, więc jeśli większość modeli uciska Cię albo jest za śladowa, to potrzebnie przejrzyj Takstar TS-670.

parametry Takstar TS-670
  • Przetworniki: 50 mm, dynamiczny
  • Czułość: 98 dB + / - 3dB
  • Maksymalna moc wejściowa: 2000 mW
  • Zakres częstotliwości: 20-20KHz
  • Impedancja: 45Ω
  • Wtyk: pozłacany (stereo Φ3.5mm + Φ6.3mm)
  • kabel audio: spiralny Φ4mm x 1,2 m (Pełna długość do 4m)
Towary zamówione do 16:30 wysyłamy w tym samym dniu
Zamów dzisiaj