Słuchawki GoGEN ECM 41G (ECM 41G ) Biała/Złota

Słuchawki GoGEN ECM 41G (ECM 41G ) Biała/Złota

50 zł.

To najlepsza oferta dostępna w sieci!

Liczba ofert: 1
Ilość sklepów: 1

Ceny od 50 zł. do 50 zł.

Ciesz się muzyką na sto procent! Wysoka moc, dynamiczny dźwięk, atrakcyjny wygląd metaliczny i wytrzymała konstrukcja, to są słuchawki stereo ze zdalnym sterowaniem i mikrofonem Gogen ECM41....

Ciesz się muzyką na sto procent! Wysoka moc, dynamiczny dźwięk, atrakcyjny wygląd metaliczny i wytrzymała konstrukcja, to są słuchawki stereo ze zdalnym sterowaniem i mikrofonem Gogen ECM41....

Opis Słuchawki GoGEN ECM 41G (ECM 41G ) Biała/Złota

Ciesz się muzyką na sto procent!

Wysoka moc, dynamiczny dźwięk, ciekawy wygląd srebrny i wytrzymała konstrukcja, to są słuchawki stereo ze zdalnym sterowaniem i mikrofonem Gogen ECM41. Słuchaj ulubionej muzyki i odbieraj połączenia z nowoczesnych słuchawek dousznych popularnie zwanymi korkami, produkowanymi do prędkiego stylu życia. Ze zintegrowanym mikrofonem i przyciskiem połączenia z regulacją głośności, słuchawki te mogą być stosowane do słuchania muzyki jednakowo należycie, jak do rozmów telefonicznych Sterowanie jest lekkie i wytrzymałe. Słuchawki idealnie pasują do ucha, a zobaczysz, iż są szczególnie wygodne. Posiadają zakres częstotliwości 20-20 000 Hz, co gwarantuje wysoką jakość słuchania wszelkich gatunków muzyki.

Ucho w bawełnie

Model ECM41 jest tak skonstruowany, iż dźwięk wpada wprost do ucha. Poduszki silikonowedopasowują się do kształtu ucha, są one miękkie i komfortowe, po rozciągnięciu ucho napełniają i zapobiegają przenikaniu niepożądanych dźwięków z otoczenia. Jednocześnie zapobiega, aby na zewnątrz było słyszeć, czego słuchasz. Opakowanie posiada 3 wymienne wkładki do uszu o różnych wymiarach (nieznaczne, średnie, spore), żeby pasowały do każdego ucha. Dzieciom i dorosłym,wyśmienicie trzymały, nawet podczas uprawiania sportu. Należy wspomnieć w dodatku o idealnym wykonaniu rurek metalowych słuchawek w kolorach srebrnych. Jednakowo wyprodukowany jest jeszcze 3, 5 mm JACK z pozłacanym złączem.

Słuchawki wytworzone do ruchliwego życia

Wytrzymały, płaski, gumowany przewód o długości 1,2 m pozwala nawet na "ostrzejsze" obchodzenie się i ułożenie urządzenia odtwarzającego w odpowiednim miejscu. Dzięki sterowaniu, które poprzez swoje położenie bezpośrednio służy, jako rozdzielacz prawej i lewej strony, słuchawki mogą być użytkowane, jako Hands-Free, pakiet głośnomówiący. Przewód jest zakończony pozłacanym złączem JACK 3,5 mm, dzięki czemu można używać słuchawek do zdecydowanej większości maszyn odtwarzających z wejściem audio 3,5 mm, telefonów komórkowych, laptopów, systemów hi-fi, Tabletów PC lub jako odtwarzacza MP3.