Słuchawki GoGEN ECM 41B (ECM 41B) Czarna/Tytan

Słuchawki GoGEN ECM 41B (ECM 41B) Czarna/Tytan

50 zł.

To najlepsza oferta dostępna w sieci!

Liczba ofert: 1
Ilość sklepów: 1

Ceny od 50 zł. do 50 zł.

Ciesz się muzyką na sto procent! Wysoka moc, dynamiczny dźwięk, atrakcyjny wygląd metaliczny i wytrzymała konstrukcja, to są słuchawki stereo ze zdalnym sterowaniem i mikrofonem Gogen ECM41....

Ciesz się muzyką na sto procent! Wysoka moc, dynamiczny dźwięk, atrakcyjny wygląd metaliczny i wytrzymała konstrukcja, to są słuchawki stereo ze zdalnym sterowaniem i mikrofonem Gogen ECM41....

Opis Słuchawki GoGEN ECM 41B (ECM 41B) Czarna/Tytan

Ciesz się muzyką na sto procent!

Wysoka moc, intensywny dźwięk, niebanalny wygląd metaliczny i wytrzymała kompozycja, to są słuchawki stereo ze zdalnym sterowaniem i mikrofonem Gogen ECM41. Słuchaj ulubionej muzyki i odbieraj połączenia z innowacyjnych słuchawek dousznych popularnie zwanymi korkami, wyprodukowanymi do szybkiego stylu życia. Ze zintegrowanym mikrofonem i przyciskiem połączenia z regulacją głośności, słuchawki te mogą być wykorzystywane do słuchania muzyki tak samo poprawnie, jak do rozmów telefonicznych Sterowanie jest lekkie i wytrzymałe. Słuchawki genialnie pasują do ucha, a zobaczysz, że są niezwykle komfortowe. Posiadają zakres częstotliwości 20-20 000 Hz, co zapewnia wysoką jakość słuchania wszystkich gatunków muzyki.

Ucho w bawełnie

Model ECM41 jest tak skonstruowany, że dźwięk wpada wprost do ucha. Poduszki silikonowedostosowują się do kształtu ucha, są one miękkie i wygodne, po rozciągnięciu ucho napełniają i uniemożliwiają przenikaniu niepożądanych dźwięków z otoczenia. Równocześnie zapobiega, by na zewnątrz było słyszeć, czego słuchasz. Opakowanie gromadzi 3 wymienne wkładki do uszu o najróżniejszych wymiarach (minimalne, średnie, wielkie), by pasowały do każdego ucha. Dzieciom i dorosłym,perfekcyjnie trzymały, choćby w trakcie uprawiania sportu. Należy wspomnieć również o doskonałym wykonaniu rurek metalowych słuchawek w kolorach srebrnych. Równie wykonany jest w dodatku 3, 5 mm JACK z pozłacanym złączem.

Słuchawki wykonane do ruchliwego życia

Wytrzymały, płaski, gumowany przewód o długości 1,2 m pozwala nawet na "ostrzejsze" obchodzenie się i ułożenie urządzenia odtwarzającego w odpowiednim miejscu. Dzięki sterowaniu, które przez swoje położenie bezpośrednio służy, jako rozdzielacz prawej i lewej strony, słuchawki mogą być użytkowane, jako Hands-Free, pakiet głośnomówiący. Kabel jest zakończony pozłacanym złączem JACK 3,5 mm, dzięki temu można używać słuchawek do zdecydowanej większości maszyn odtwarzających z wejściem audio 3,5 mm, telefonów komórkowych, notebooków, systemów hi-fi, Tabletów PC lub jako odtwarzacza MP3.