HiFiMAN Susvara

HiFiMAN Susvara

29900 zł.

To najlepsza oferta dostępna w sieci!

Liczba ofert: 1
Ilość sklepów: 1

Ceny od 29900 zł. do 29900 zł.

HiFiMAN Susvara Nowe słuchawki to uwieńczenie dekady intensywnego rozwoju - od klasycznych membran planarnych do super nowoczesnych przetworników wykonanych w nanotechnologii, które zadebiutowały w...

HiFiMAN Susvara Nowe słuchawki to uwieńczenie dekady intensywnego rozwoju - od klasycznych membran planarnych do super nowoczesnych przetworników wykonanych w nanotechnologii, które zadebiutowały w...

Opis HiFiMAN Susvara

HiFiMAN Susvara

świeże słuchawki to uwieńczenie dekady intensywnego rozwoju - od klasycznych membran planarnych do super postępowych przetworników wytworzonych w nanotechnologii, które zadebiutowały w HE-1000 i Edition X.

Założyciel HiFiMANa dr Fang Bian: technologia planarna nie jest nowa, pomimo to rozwijamy ją już od ponad dekady. Każdy kto śledzi nasze postępy w tej kwestii oraz rozwój słuchawek planarnych w ogóle, widzi i słyszy jak daleko zaszliśmy. SUSVARA to kolejny krok do przodu, który przesuwa granice tego, co jest realne dzięki technologii planarnej.

Ultra cienka i ultra lekka membrana niewidoczna dla ludzkiego oka
Membrana zainstalowana w SUSVARA jest jeszcze lepsza niż ta, z której skorzystano przy budowie obsypanych nagrodami HE-1000. Zniekształcenia jakie stwarza znajdują się poza skalą pomiarową nawet najczulszych maszyn. Swój najnowszy przetwornik producent określił mianem „zero distortion driver".

Poza ultra cienką membraną ważną rolę całkowicie odgrywa napylona na nią cewka o grubości mniejszej aniżeli jeden mikrometr. Zagwarantuje to super szybką reakcję membrany na impuls prądowy, co przekłada się na dźwięk porównywalny jedynie z naturalnymi wrażeniami słuchowymi. Słuchawki wyznaczają zupełnie nowy kanon rozdzielczości, szybkości i poziomu otwartości dźwięku.

Budowa magnesów typu stealth.
świeże magnesy okalające membranę z napyloną cewką umożliwiają minimalizowanie negatywnych odbić generowanego dźwięku. Skonstruowano je w technice przypominającej rozwiązania stealth pierwszy raz użyte w bombowcu F117, tak żeby był on niewidzialny dla fal radarowych. Podobny cel przyświecał konstruktorom magnesów w SUSVARA – tak żeby były one niewidzialne dla fal dźwiękowych, które są generowane poprzez ultra cienką membranę.

zastrzeżone maskownice „window shade" - rozwiązanie znane z HE-1000. System metalowych maskownic zewnętrznych, których zadaniem jest tłumienie odbić dźwięku wydobywającego się ze słuchawek. Dzięki redukcji niechciany dyfrakcji praktycznie zlikwidowano odgłosy przepływającego przez szczeliny powietrza, a także wszelkie niechciane odgłosy z tym związane.

Hybrydowe nausznice - asymetryczne nausznice łączące skórę z poliestrem w profilu dopasowanym do fizjologii ludzkiego ucha. Zakrywają całkowicie małżowiny i opierają się bezpośrednio o skórę głowy co w połączeniu z otwartą konstrukcją zapewnia komfortowy odsłuch na niemało godzin. Poliestrowy materiał został wykorzystany w celu uzyskania jak najwyższej rozdzielczości dźwięku.

Wykonanie klasy premium
pałąk klasy premium ze stopu rzadkich i bardzo lekkich metali - za wygodę odpowiada specjalnie opracowana struktura łuku, pałąk na głowie jest oparte na perforowanym pasie z naturalnej skóry dla udoskonalonego odprowadzania ciepła pokrywa przetworników fornirowana naturalnym drewnem.

Specyfikacja technologiczna: