AKG N60

AKG N60

837 zł.

1299zł.

Z tiaro.pl oszczędzasz do 462

Liczba ofert: 6
Ilość sklepów: 6

Ceny od 837 zł. do 1299 zł.

Zestrój się ze swoją muzyką, odcinając się od zgiełku codzienności Same przyjemne doznania. Od słuchawek AKG N60NC, wyróżnianych nagrodami Grammy za niezwykłej jakości dźwięk, można oczekiwać tylko...

Słuchawki nauszne N60NC marki AKG generują wysokiej klasy, czyste brzmienie wraz z ciepłymi basami. Słuchawki doskonale izolują od dźwięków otoczenia, co jest przydatne szczególnie podczas podróży....

AKG N60NC BT to nauszne bezprzewodowe słuchawki Bluetooth z funkcją aktywnej redukcji szumów. Zapewniają referencyjną jakość dźwięku AKG Signature. Jedno ładowanie wystarcza na 15 godzin...

Opis AKG N60

Brzmią nieprzeciętnie – nawet zanim włączysz uzupełniającą funkcję. Słuchawki AKG N60NC Wireless gwarantują referencyjną jakość dźwięku AKG Signature – głębokie brzmienie tonów niskich, a także wysoką jakość tonów średnich – a także najlepszą w swej klasie technologię redukcji szumów dostosowaną do potrzeb osób podróżujących.

Jedno ładowanie wystarcza na 15 godzin bezustannego słuchania po aktywowaniu funkcji Bluetooth i Active Noise Cancellation. Mimo to jakość dźwięku jest wyśmienita choćby w pasywnym trybie pracy. Przycisk umieszczony na nausznicy pozwala sterować odtwarzaniem, a łączność Bluetooth zapewnia bezprzewodowy dostęp do wszystkich utworów.

Co więcej, możliwość złożenia do płaskiej postaci oraz bogaty komplet akcesoriów – w tym adapter samolotowy, pokryty tkaniną kabel oporny na splątanie i etui – wygodne podróżowanie ze słuchawkami właściwości I KORZYŚCI najkorzystniejsza w swej klasie technologia redukcji szumów technika Active Noise Cancellation gwarantuje maksymalny komfort w podróży.

technika ta działa w oparciu o najwyższej jakości materiały – pianki z pamięcią kształtu i skórę ekologiczną – których zadaniem jest redukowanie szumów z otoczenia oraz tworzenie prywatnej strefy ciszy i komfortu.

Bezstratne odtwarzanie bezprzewodowe dzięki technologii aptX Łączność Bluetooth zagwarantuje bezprzewodowy dostęp do wszystkich utworów, a dzięki zastosowaniu technologii aptX i AAC możesz uzyskać najwyższą jakość dźwięku w trakcie przesyłania strumieniowego.

Masz połączenie przychodzące? Odbierzesz je jednym dotknięciem przycisku. 15 godzin pracy akumulatora wbudowany akumulator gwarantuje 15 godzin odtwarzania po włączeniu funkcji Bluetooth i Active Noise Cancellation oraz do 30 godzin odtwarzania z samą funkcją ANC.

Słuchawek możesz także używać bez końca w trybie pasywnym – choćby po wyłączeniu ANC zapewniają niesamowite brzmienie. Dźwięk referencyjny w jakości opracowanej poprzez markę AKG Niezależnie od stanu funkcji ANC słuchawki gwarantują wielokrotnie nagradzaną jakość dźwięku referencyjnego AKG Signature z głębokim brzmieniem tonów niskich oraz wysoką jakością tonów średnich.

Możliwość złożenia na płasko dla nietrudnego transportu Bezprzewodowe słuchawki N60NC Wireless można złożyć do płaskiej postaci,z łatwością zmieścić je w bagażu podręcznym albo w kieszeni i luźno korzystać z nich w czasie każdej podróży.

Kompleksowy komplet akcesoriów – w tym uniwersalny pilot zdalnego sterowania/mikrofon, pokryty tkaniną przewód oporny na splątanie, adapter samolotowy i etui – zagwarantuje najwyższą wygodę stosowania słuchawek w każdym miejscu.