Vordon HT-869V2

Vordon HT-869V2

849 zł.

899.99zł.

Z tiaro.pl oszczędzasz do 50.99

Liczba ofert: 5
Ilość sklepów: 4

Ceny od 849 zł. do 899.99 zł.

wersja iOS MirrorLink Dotykowy wyświetlacz LCD 7''/2 DIN/GPS/Bluetooth/ miniUSB/microSD/ max moc wyjściowa 4x45 W, automatyczne wyszukiwanie i zapis do 30 stacji, Equalizer, pilot w zestawie

wersja iOS MirrorLink Dotykowy wyświetlacz LCD 7''/2 DIN/GPS/Bluetooth/ miniUSB/microSD/ max moc wyjściowa 4x45 W, automatyczne wyszukiwanie i zapis do 30 stacji, Equalizer, pilot w zestawie

Radioodtwarzacz HT-869V2Radioodtwarzacz wyposażony jest w dotykowy wyświetlacz LCD o przekątnej 7" i rozdzielczości 800x480 pikseli, wejście miniUSB oraz microSD na nośniki danych, moduł GPS z...

wersja iOS MirrorLink Radio samochodowe Vordon HT-869V2 – dotykowy wyświetlacz LCD 7''/2 DIN/GPS/Bluetooth/ miniUSB/microSD/ max moc wyjściowa 4x45 W, automatyczne wyszukiwanie i zapis do...

Opis Vordon HT-869V2

Radio samochodowe HT-869V2 wyekwipowane w ekran LCD, a także nawigacje Radioodtwarzacz HT-869V2 + iOS + Android Radioodtwarzacz wyposażony jest w dotykowy wyświetlacz LCD o przekątnej 7” i rozdzielczości 800x480 pikseli, wejście miniUSB i microSD na nośniki danych, moduł GPS z zainstalowaną mapą Europy MapFactor Navigator.

Radio między innymi wejście na kamerę cofania. Aby zapewnić bezpieczeństwo podczas prowadzenia pojazdu, zamontowano moduł Bluetooth, który pozwala na prowadzenie rozmów bez konieczności odrywania dłoni od kierownicy.

Moduł obsługuje między innymi protokół A2DP, który zezwala na transmisję plików muzycznych z podłączonego smartfona. Poprzez połączenie smartfona z radiem kablem USB, radio aktywuje funkcję MirrorLink która kopiuje wyświetlacz smartfona, na radioodtwarzacz.Urządzenie posiada moduł który pozwala podłączać telefony z systemem IOS które jest perfekcyjnym rozwiązaniem dla posiadaczy iPhone czy innych maszyn Apple.

Obsługuje dodatkowo Androida. Nawigacja - Mapa Europy W pakiecie karta z zainstalowaną nawigacją MapFactor Navigator. Jedna z najbardziej szczegółowych map Polski i Europy. Mapy opierają się na serwisie OpenStreetMap.

W urządzeniu zainstalowano fabrycznie usługę ostrzegania o fotoradarach, abyś mógł podróżować jeszcze bezpieczniej i bardziej odpowiedzialnie, oszczędzając pieniądze na mandatach za przekroczenie szybkości.

darmowa dożywotnia aktualizacja. Asystent pasa ruchu wyraźnie wskazuje pas ruchu, który należy zająć przy dojeździe do skrzyżowania, żeby nie ominąć skrętu. Bluetooth Radio zastosowany Bluetooth, co umożliwia prowadzenie rozmów podczas jazdy samochodem.

Dźwięk z telefonu będzie słyszany w głośnikach, natomiastzewnętrzny mikrofon dołączony do zestawu pozwoli na prowadzenie rozmowy bez odrywania rąk od kierownicy. Urządzenie synchronizuje książkę telefoniczną z telefonem, zapamiętuje historię połączeń, oraz posiada funkcję automatycznego odbierania połączeń.

Po pierwszym sparowaniu smartfona, urządzenie automatycznie łączy się z telefonem. Protokół A2DP zezwala na bezprzewodowe odtwarzanie muzyki z telefonu. Odtwarzacz muzyki Urządzenie posiada zintegrowany odtwarzacz audio umożliwiający odtwarzanie muzyki np.

z karty microSD oraz możliwość współpracowania z innymi urządzeniami przez połączenie Bluetooth. Urządzenie obsługuje m. In. MP3 / WMA / WAV / APE / AAC i FLAC, który jest kodekiem umożliwiającym bezstratną kompresję cyfrowego dźwięku.

W przeciwieństwie do innych kodeków, nie eliminuje żadnych danych ze strumienia audio, pozostawiając dźwięk wierny oryginałowi. 10-pasmowy korektor umożliwia dostosowanie brzmienia do własnych preferencji lub wybranie z predefiniowanych trybów Flat, Pop, Rock, Jazz, klasyczny.

MirroLink Dzięki tej funkcji na ekranie radia można zobaczyć zdublowany pulpit z telefonu a przy okazji podładować jego baterię! Model ten jest rozbudowany o moduł IOS który pozwala podłączyć jeszcze telefony marki Apple.

Możesz równocześnie słuchać komunikatów w nawigacji i muzyki! Ustaw poziom głośności muzyki i ustal jak głośny ma być głos lektora nawigacyjnego. Zminimalizuj okno, przełącz piosenkę i potem znowu powróć do programu nawigacyjnego.

Słuchaj wyłącznie komend nawigacyjnych nie mając na ekranie mapy wyłącznie np. Panel radia czy odtwarzacza. Wyszukaj osobę, do której chcesz zadzwonić z listy kontaktów - połącz przyjemne z pożytecznym! Kamera cofania CP-2IN1L Kamera Vordon CP-2in1 jest urządzeniem elektronicznym umożliwiającym kierującemu samochodem obserwację pola z tyłu pojazdu podczas wykonywania manewrów cofania lub parkowania.

Kamera gwarantuje widoczność w dzień jak jeszcze w nocy, niezależnie od warunków atmosferycznych. Dzięki zastosowanemu czujnikowi parkowania Vordon CP-2in1 zdalnie mierzy odległość samochodu od przeszkody lub innego pojazdu i powiadamia nam niebezpieczeństwo kolizji.

Kamera Vordon CP-2IN1 dzięki zaimplementowaniu nowoczesnego obiektywu rejestruje bardzo duże pole widzenia za pojazdem aż do 170° dzięki temu parkowanie staje się o mnóstwo łatwiejsze i bardziej dokładne.

Jej czułość wynosi 0.1 lux, dzięki czemu obraz na monitorze jest pokaźny i nie stwarza tzw. Szumów zakłóceń. Specyfikacja technologiczna (Kamera cofania CP-2IN1) Matryca CMOS Rozdzielczość pozioma 400 lini System sygnału PAL / NTSC opcjonalnie Oświetlenie Min.

0,1 LUX Zasilanie 12V DC Kąt widzenia Do 170° Zakres temperatur pracy Od -20 do +70 °C odcień Czarny wymiary 70 x 30 x 30 mm dopełniające informacje Wodoszczelność Pyłoszczelność załączone akcesoria kabel AV (6m) wraz z kablem wzbudzającym Buzzer dźwiękowy przewód zasilający zestaw klinów montażowych Przylepiec 3M Wkręty montażowe Instrukcja obsługi Gwarancja 36 miesięcy (gwarancja producenta)