Vivitek D851

Vivitek D851

2399 zł.

To najlepsza oferta dostępna w sieci!

Liczba ofert: 1
Ilość sklepów: 1

Ceny od 2399 zł. do 2399 zł.

Vivitek D851 to przedstawiciel kategorii uniwersalnych, wielozadaniowych projektorów przenośnych przeznaczonych do wielu zastosowań, od małych sal konferencyjnych i lekcyjnych, po budżetowe kino...

Vivitek D851 to przedstawiciel kategorii uniwersalnych, wielozadaniowych projektorów przenośnych przeznaczonych do wielu zastosowań, od małych sal konferencyjnych i lekcyjnych, po budżetowe kino...

Opis Vivitek D851

Vivitek D851 to przedstawiciel kategorii uniwersalnych, wielozadaniowych projektorów przenośnych przeznaczonych do wielu zastosowań, od niewiele znaczących sal konferencyjnych i lekcyjnych, po budżetowe kino domowe. Projektor pracuje w technice DLP z BrilliantColor™, zapewniającej wyjątkowo pokaźny obraz i naturalne odcienie. Wysoka jasność - 3.000 ANSI Lumenów - pozwoli na pracę w praktycznie dowolnych warunkach oświetlenia.

komfortowa obsługa

D851 wyekwipowany jest w funkcję Auto-Start, która pozwala na natychmiastowe rozpoczęcie pracy. Projektory wyekwipowany jest ponadto w komfortowego pilota ze wskaźnikiem laserowym i funkcją przełączania slajdów prezentacji i wygodną torbę do przenoszenia.

Dla wygody nauczycieli, projektor zaopatrzono w dodatkowe wyjście „Monitor-Out", umożliwiające podgląd wyświetlanego obrazu na monitorze komputera.

Projektor postępowe wejście HDMI, dzięki czemu podłączyć można do niego kilka urządzeń jednocześnie (np. Notebook i wizualizer albo 2 laptopy).

Urządzenie wyekwipowano w złącze RS232 RJ45 i USB (wariant B) do zdalnej kontroli urządzenia przez sieć (wstępne rozpoznanie serwisowe może być produkowane zdalnie).

nieszablonowa jakość obrazu

3.000 ANSI lumenów i rozdzielczość XGA (1.024 x 768 pikseli) w połączeniu z technologią 5-segmentowego koła kolorów (RGBWY), niezwykle ostry obraz i naturalne, żywe odcienie. Nad wyraz wysoki kontrast 3.000:1 najbardziej wymagający

Niskie koszty eksploatacji

D851 jest projektorem praktycznie bezobsługowym. Wyeliminowano w nim filtry powietrza (co zniża koszty serwisowania), a żywotność lampy wydłużono do 6.000 godzin (Eco-Mode).

Bezpieczeństwo inwestycji

Projektory Vivitek objęte są 3-letnią gwarancją producenta, gwarancja na lampę wynosi 12 miesięcy (max. 1.000h).

Dbałość o środowisko

Projektory Vivitek zaprojektowano ze szczególną dbałością o środowisko.
Przejawia się to m.in. W następujących rozwiązaniach:

  • Do montażu wszelkich podzespołów używane jest spoiwo bezołowiowe
  • elementy optyczne produkowane są z najwyższej jakości szkła bezołowiowego (LFG)
  • Opakowania kartonowe i instrukcje obsługi powstają jedynie z papieru pochodzącego z recyklingu
  • Projektory Vivitek w trybie czuwania (standby) pobierają zaledwie 1W mocy
  • zastosowanie zasilaczy o wysokiej produktywności pozwoliło dodatkowo ograniczyć zużycie energii elektrycznej podczas pracy
Specyfikacja producenta: pobierz (pdf)