Sony VPL-VW300

Sony VPL-VW300

28999 zł.

28999zł.

Z tiaro.pl oszczędzasz do 0

Liczba ofert: 2
Ilość sklepów: 2

Ceny od 28999 zł. do 28999 zł.

Oglądaj ulubione filmy w oszałamiającej szczegółowością rozdzielczości 4K Wyobraź sobie kinowe wrażenia, jakie technologia 4K może zapewnić Ci w domu. Projektor do kina domowego VPL-VW500ES...

Oglądaj ulubione filmy w oszałamiającej szczegółowością rozdzielczości 4K Wyobraź sobie kinowe wrażenia, jakie technologia 4K może zapewnić Ci w domu. Projektor do kina domowego VPL-VW500ES...

Ten niedrogi projektor do kina domowego umożliwia oglądanie ulubionych filmów z ich wszystkim szczegółami w niezwykłej rozdzielczości 4K Wyobraź sobie niezrównaną jakość rozdzielczości 4K we...

Opis Sony VPL-VW300

Ten niedrogi projektor do kina domowego zezwala na oglądanie ulubionych filmów z ich wszystkim szczegółami w niezwykłej rozdzielczości 4K

Wyobraź sobie niezrównaną jakość rozdzielczości 4K we własnym domu. Teraz jest to osiągalne dzięki naszemu projektorowi do kina domowego VPL-VW300ES. Jak dotychczas jest to nasz najistotniej przystępny cenowo model w jakości 4K, pozwalający uzyskać obraz w rozdzielczości natywnej 4096 × 2160 — co oznacza ponad czterokrotnie udoskonaloną jakość w sytuacji rozdzielczości Full HD. Projektor VPL-VW300ES — zaprojektowany z myślą o kinie domowym — oferuje zachwycające, szczegółowe obrazy, a także wyśmienicie odwzorowanie barw. Natężenie światła na poziomie 1500 lumenów zapewnia,nawet w oświetlonych pomieszczeniach obraz będzie rewelacyjny.

 • Realistyczny obraz dzięki kinowej rozdzielczości 4K: ponad czterokrotnie więcej detalów w porównaniu z formatem Full HD

  Format 4K oferuje rozdzielczość czterokrotnie wyższą od Full HD, na którą składa się 8,8 mln pikseli, dzięki temu obraz sprawia nad wyraz rzeczywiste wrażenie. Każdy szczegół jest istotny, jest mniej nierównych krawędzi czy zauważalnych pikseli w porównaniu z obrazem z klasycznego projektora Full HD.

 • Wysoka jasność: 1500 lumenów

  Dzięki wykorzystaniu w projektorze VPL-VW300ES technice optycznej opracowanej specjalnie do projektora VPL-VW1000ES możliwe było osiągnięcie wysokiego poziomu natężenia światła (1500 lumenów). W wyniku czego użytkownicy mogą się radować pokaźnymi, jasnymi i szczegółowymi obrazami, choćby w oświetlonych pomieszczeniach.

 • innowacyjne panele SXRD™

  Cyfrowe panele sterujące 4K minimalizują odległość pomiędzy pikselami w każdej klatce i mają niezwykle wysoki wskaźnik odpowiedzi sięgający 2,5 milisekund. To dużo wyższy i jednostajniejszy wskaźnik w przypadku telewizorów LCD i pozwala na uzyskanie niezmiernie płynnych, pozbawionych widocznych punktów obrazów i naturalnego, płynnego ruchu niezależnie od prezentujenej akcji.

 • technika TRILUMINOS™

  Mechanizm optyczny oraz panele SXRD™ projektora VPL-VW300ES wykorzystują technologię wyświetlania TRILUMINOS™, która w porównaniu ze standardowymi projektorami ulepszone odwzorowanie kolorów, odcieni i tekstur. Konsekwencją jest obszerniejsza czystość, głębia i realizm obrazu.

 • Najnowszy standard 60 klatek na sekundę — 4K/60p HDMI

  Projektor VPL-VW300ES może wyświetlać choćby do 60 klatek na sekundę (kl./s) w rozdzielczości 4K (przy sygnale koloru YCbCr 4:2:0/ 8 bitów). To nowy kanon branżowy 4K, który widocznie przewyższa wcześniejszy standard 24p. Skutkiem jest bardziej płynny, kolorowy i rzeczywisty obraz.

 • technika Reality Creation podciąga jakość filmów do 4K

  Poza materiałami wytworzonymi w rozdzielczości 4K projektor zezwala na także oglądanie w tej jakości filmów Full HD z płyt Blu-ray™ i DVD. Reality Creation to typu Super Resolutio, która w znacznym stopniu ulepsza jakość obrazu Full HD, w tym powiększając rozdzielczość filmów 3D do 4K

 • Zgodność z płytami Blu-ray™ oznaczonymi logo „Mastered in 4K"

  Na bazie technice używanej do skalowania w dół tworzyw 4K na potrzeby rozdzielczości Full HD projektor VPL-VW300ES oferuje wrażenia zbliżone do natywnego formatu 4K podczas korzystania z nośników oznaczonych logo „Mastered in 4K". To jakość nad wyraz zbliżona do 4K oraz rozszerzony zakres odcieni oryginału.

 • zaawansowany sposób przetwarzania obrazu

  Dzięki nam przetwarzanie obrazu jest prostsze. Tryb „Combination" wykorzystuje moduły „Film Projection" i „Motion Enhancer", które dodają klatki, aby zminimalizować rozmycie i zachować jasność w przypadku pełnych napięcia, aktywnych scen. Koneserzy kinowi mogą skorzystać z trybu „True Cinema", w którym utrzymywana jest charakterystyczna szybkość 24 klatek na sekundę.

 • Kompaktowe i użyteczne wzornictwo

  Mniejszy mechanizm optyczny oznacza, że projektor VPL-VW300ES jest o ok. 18 cm krótszy w porównaniu z naszym flagowym projektorem VPL-VW1100ES, co gwarantuje szerszą gamę opcji montażowych.

 • Wentylator skierowany do przodu

  Z racji umieszczenia wentylatora z przodu podczas montażu nie trzeba martwić się o odstęp od ściany i przestrzeń na wlot/wylot powietrza. Pozwala to maksymalnie rozszerzyć odległość projekcyjną niezbędną dla obszerniejszych obrazów.

 • Szerszy zoom i przesunięcie obiektywu

  Projektor VPL-VW300ES jest wyekwipowany w obiektyw z funkcją zoomu elektrycznego 2,06×, dzięki czemu można go zamontować w niemal dowolnym miejscu domu, a choćby wysoko na suficie.

 • Tryb niskiego poziomu opóźnień

  Nowa funkcja dla użytkowników gier. Poznaj najkrótszy z osiągalnych czasów reakcji między kontrolerem a ekranem i doświadcz fantastycznej prędkości gry.

 • Manualna korekcja odcieni HSV

  Narzędzie korekcyjne pozwala na regulacją barwy, nasycenia i jasności każdego koloru w celu uzyskania żądanego efektu.

 • Zgodność z branżowym standardem RF 3D

  zastosowany nadajnik RF synchronizuje się ze wszystkimi okularami 3D RF, zapewniając szerszy zasięg, obszerniejszą stabilność i eliminując konieczność korzystania z nadajnika zewnętrznego.

parametry techniczne