Panasonic PT-VZ580

Panasonic PT-VZ580

6271.99 zł.

9999zł.

Z tiaro.pl oszczędzasz do 3727.01

Liczba ofert: 2
Ilość sklepów: 2

Ceny od 6271.99 zł. do 9999 zł.

Teraz jeszcze jaśniejsze — PT-VZ580 Projektory przenośne o wysokiej wydajności i jasności, stworzone z myślą o współpracy Przepis na doskonałą jakość obrazu uzupełnia wysoki współczynnik kontrastu...

Teraz jeszcze jaśniejsze — PT-VZ580 Projektory przenośne o wysokiej wydajności i jasności, stworzone z myślą o współpracy Przepis na doskonałą jakość obrazu uzupełnia wysoki współczynnik kontrastu...

Bezstresowe projekcje. Teraz jeszcze jaśniejsze — PT-VZ580 Projektory przenośne o wysokiej wydajności i jasności, stworzone z myślą o współpracy Projektory przenośne o większej jasności Zwiększony...

Opis Panasonic PT-VZ580

Bezstresowe projekcje. Teraz jeszcze jaśniejsze — PT-VZ580 Projektory przenośne o wysokiej produktywności i jasności, wytwarzane z myślą o współpracy

  • Projektory mobilne o większej jasności
  • powiększony współczynnik kontrastu zapewnia jeszcze ostrzejszy obraz
  • Filtr o dwukrotnie dłuższej trwałości
  • Łatwiejsze połączenie bezprzewodowe
  • rozciągliwa instalacja przewodowa

Po jaśniejszej stronie — jasność na poziomie nawet 5500 lm

Dzięki jasności o zakresie od 5000 do 5500 lm projektory przenośne z linii PT-VZ580 są przynajmniej o 200 lm jaśniejsze od modeli VZ570. Pozwala to uzyskać głębokie czernie, istotne obszary jasne, ostrą grafikę i czytelny tekst.

nieprzeciętna jakość projekcji

Przepis na doskonałą jakość obrazu uzupełnia wysoki współczynnik kontrastu 16 000:1. Linia PT-VZ580 oferuje rozdzielczości od XGA do WUXGA i umożliwia wyświetlanie filmów Full HD na pokaźnych ekranach w niewielkich pomieszczeniach. Pozwala to prezentować nad wyraz ostry, detalowy i stanowczo porywający obraz. Dzięki funkcjom regulacji i korekcji kolorów można prosto wprowadzać znikome zmiany w przypadku projekcji z użyciem wielu urządzeń — zwłaszcza jeśli zostały umieszczone obok siebie.

Bardziej skuteczne części ułatwiają konserwację

kolekcja PT-VZ580 akcentuje się wydłużonym cyklem podmiany filtra powietrza — do maksymalnie 7000 godzin. Filtr można też dwukrotnie umyć, co obniża całkowity koszt stosowania. Cykl zamiany wysokowydajnej lampy dodatkowo kształtuje się na poziomie 7000 godzin w trybie ECO2, co pozwala ograniczyć zapotrzebowanie na konserwację poprzez dłuższy czas i ograniczyć koszty napraw, a także negatywny wpływ na środowisko.

Proste połączenie bezprzewodowe dzięki funkcji Plug and Share

Dzięki funkcji Plug and Share * projekcja bezprzewodowa za pośrednictwem projektorów z kolekcji PT-VZ580 jest łatwiejsza aniżeli kiedykolwiek wcześniej. Funkcja Plug and Share pozwala na podłączenie projektora przy pomocy pamięci USB. Po prostu podłącz pamięć USB do projektora, a pliki konfiguracyjne zostaną do niego skopiowane samoczynnie — bez konieczności podawania informacji o sieci. Następnie podłącz pamięć USB do komputera i uruchom program Plug and Share — nie trzeba instalować go na komputerze.

* Funkcja Plug and Share jest przystępna w sytuacji następujących modeli: PT-VZ585N, PT-VW545N i PT-VX615N

Udostępniaj wyświetlacz telefonu komórkowego dzięki funkcji Miracast

Kilka modeli projektorów z linii PT-VZ580 * obsługuje nowoczesną funkcję Miracast z usprawnionym modułem komunikacji bezprzewodowej. Twoje urządzenie z systemem Android nawiązuje bezpośrednie połączenie Wi-Fi z projektorem, które zezwala na jego wykrycie i wyświetlenie za jego pośrednictwem zawartości ekranu. W przypadku zaawansowanej funkcji Miracast dzieje się to o jedną trzecią szybciej, a samo połączenie jest szybsze o około 40% (w porównaniu z kolekcją VZ57N). Wspomniane projektory jako pierwsze obsługują tryb moderatora i funkcję podłączenia na bieżąco, dzięki czemu sprawdzają się wspaniale jako narzędzia usprawniające współpracę w trakcie spotkań.

* Funkcja Miracast jest przystępna w przypadku następujących modeli: PT-VZ585N, PT-VW545N i PT-VX615N

rozciągliwość instalacji

Funkcje połączeń bezprzewodowych uzupełniają elastyczne możliwości podłączenia przewodowego. Wystarczy podłączyć jeden przedłużony kabel DIGITAL LINK * (nawet 150 m), który gwarantuje więcej możliwości podczas montażu projektora. Sprężysty obiektyw z zoomem 1,6x zezwala na wyświetlanie obrazu z rozmaitych odległości, co upraszcza instalację projektora w niewielkich pomieszczeniach.

* Złącze DIGITAL LINK jest dostępne w przypadku następujących modeli: PT-VZ585N, PT-VW545N i PT-VX615N

Czytelny obraz choćby w jasnych pomieszczeniach

technologia Daylight View Basic pozwala na wyświetlanie widocznego obrazu, choćby w jasno oświetlonych pomieszczeniach. Zaimplementowany czujka mierzy natężenie światła w pomieszczeniu, a odpowiednie algorytmy adekwatnie optymalizują półtony odcieni i jasność.

Cichsze niżeli pisanie ołówkiem

W trybie cichym urządzenia z linii PT-VZ580 generują hałas o mniejszym natężeniu niżeli odgłos pisania ołówkiem na papierze. Dzięki cichej konstrukcji natężenie hałasu pozostało ograniczone do 29 dB *, poprzez co praca wentylatora jest praktycznie niesłyszalna i nie będzie rozpraszała uczestników spotkania bądź prezentacji.

* 37 dB w trybie normalnym i 35 dB w trybie ECO1

Specyfikacja