Panasonic PT-DW530

Panasonic PT-DW530

15099 zł.

To najlepsza oferta dostępna w sieci!

Liczba ofert: 1
Ilość sklepów: 1

Ceny od 15099 zł. do 15099 zł.

Projektor multimedialny Panasonic PT-DW530 to urządzenie o rozdzielczości WXGA (1280x800) i jasności 4000 ANSI. Funkcja RGB Booster zapewnia wysoką jakość obrazu na takim poziomie jasności i...

Projektor multimedialny Panasonic PT-DW530 to urządzenie o rozdzielczości WXGA (1280x800) i jasności 4000 ANSI. Funkcja RGB Booster zapewnia wysoką jakość obrazu na takim poziomie jasności i...

Opis Panasonic PT-DW530

Projektor multimedialny Panasonic PT-DW530 to urządzenie o rozdzielczości WXGA (1280x800) i jasności 4000 ANSI. Funkcja RGB Booster gwarantuje wysoką jakość obrazu na takim poziomie jasności i reprodukcji kolorów, dzięki któremu każdy odcień jest wyodrębniony. W połączeniu z zastrzeżoną przez Panasonic technologią Vivid Color Control z systemem Lamp Modulation Drive w projektorach DLP™ z jednym chipem gwarantuje wyświetlanie jasnych i istotnych barw. Niepowtarzalny system korekcji obrazu Detail Clarity Processor 3 marki Panasonic ulepsza niezależnie każdy fragment obrazu. Funkcja Daylight View Premium poprawia jakość obrazu, żeby wyświetlać istotne, jasne obrazu choćby w jasnych pomieszczeniach.

Jeśli, ze względu na jakość urządzenia źródłowego albo zastosowanych kabli, wyświetlany obraz nie jest stabilny, oryginalny poziom czerni i bieli może nie być znakomicie odwzorowany. Dzięki projektorom z serii PT-DW530 można wyświetlić przebieg czerni i bieli na ekranie i dostosować ustawienia samoczynnie albo ręcznie. PT-DW530 może jednocześnie wyświetlać obraz z dwóch źródeł na jednym ekranie.

Nowo zaprojektowany system chłodzenia gwarantuje trafny przebieg powietrza w środku urządzenia. Dzięki temu sprawność chłodzenia jest dużo ulepszona i pozwala na zastosowanie projektora choćby przy wysokich temperaturach do 45 °C. Nowy system chłodzenia połączony z niepodatną na kurz konstrukcją opartą na zamkniętym bloku optycznym pozwala wydłzastosować cykl zamiany lampy i filtra powietrza do 2000 godzin. To widocznie zniża koszty utrzymania projektora.Projektor znamionuje się cichą pracą nie przekraczającą 29dB w trybie ekonomicznym.

Projektory z kolekcji PT-DW530 można obracać w pionie w zakresie 360°. Oznacza to, iż można zainstalować projektor pod każdym kątem dopasowując go do zróżnicowanych warunków instalacji. Centralne umieszczenie obiektywu i symetryczny design zapewniają łatwość instalacji.


Specyfikacja producenta (en) pobierz (pdf)