Optoma WU615

Optoma WU615

15752 zł.

17087.03zł.

Z tiaro.pl oszczędzasz do 1335.03

Liczba ofert: 2
Ilość sklepów: 1

Ceny od 15752 zł. do 17087.03 zł.

Projektor instalacyjny Optoma EH615 Full HD Wyświetlając obrazy o jakości lepszej niż Full HD zapewnisz bezkompromisowy poziom szczegółowości detali. Projektor Optoma WU615 jest przeznaczony do...

Projektor instalacyjny Optoma EH615 Full HD Wyświetlając obrazy o jakości lepszej niż Full HD zapewnisz bezkompromisowy poziom szczegółowości detali. Projektor Optoma WU615 jest przeznaczony do...

Projektor instalacyjny Optoma WU615T WUXGA Optoma WU615T 1080p jest jasnym projektorem o jasności 6500 ANSI lumenów, idealnym do profesjonalnych instalacji w środowiskach korporacyjnych....

Opis Optoma WU615

Projektor instalacyjny Optoma EH615 Full HD

Wyświetlając obrazy o jakości lepszej aniżeli Full HD zapewnisz bezkompromisowy poziom szczegółowości detali. Projektor Optoma WU615 jest asygnowany do wymagających, mistrzowskich instalacyji, w głównej mierze związanych z wymiennymi obiektywami. Ten mocny projektor o wysokiej specyfikacji i jasność 6500 lumenów, oferuje imponujący 1,8-krotny zoom optyczny, przesunięcie obiektywu w pionie i poziomie, a także korekcję geometryczną czterech narożników. elastyczne połączenie gwarantują 2 wejścia HDMI (z włączoną obsługą MHL), DisplayPort i dużo połączeń analogowych.


technika DLP


technologia DLP producenta Texas Instruments jest powszechnie uznawana i doceniana za niezrównaną niezawodność i trwałość obrazu. W połączeniu z wysokim współczynnikiem kontrastu i jasności, staje się oczywistym wyborem dla wymagających aplikacji. Niezależne testy udowodniły, iż DLP jest najistotniej bezawaryjną technologią projektorów. Podczas gdy inne technologie mogą wykazywać spadek jakości obrazu po zaledwie kilku tysiącach godzin, technologia DLP może pozostać niezmieniona przez setki tysięcy godzin. Obrazy pozostają precyzyjne, a odcienie praktycznie nie ulegają degradacji w czasie.


PureShift

Uprość instalację dzięki PureShift, który gwarantuje wielki zakres możliwości projektora.

* przejrzyj w podręczniku użytkownika szczegółowe dane dotyczące przesunięcia soczewki

Regulacja w czterech rogach

Indywidualnie wypaczaj każdy róg obrazu, żeby uzyskać doskonale kwadratowy obraz. Idealny do układania obrazu, nierównych ścian albo gdy umieszczenie projektora jest niewygodne i wymaga zainstalowania pod kątem.


Projekcja portretowa

perfekcyjny do zastosowań digital signage, możesz obrócić projektor o 90 poziomów, by wyświetlić obraz portretowy.

Gwarancja koloruCiesz się zniewalającymi kolorami na długie lata; gwarantowane przez Optoma na pięcioletnią, konsekwentną sprawność.

dopasowanie jasności

Cenna cecha każdej profesjonalnej instalacji obejmującej więcej niżeli jeden projektor. Sporo jednostek tego samego modelu i podobne zastosowanie lampy można dokładnie dostroić, by uzyskać te same poziomy jasności; ważne, zwłaszcza gdy są obok siebie.

3DProjektory Optoma mogą wyświetlać prawdziwe treści 3D z niemal dowolnego źródła 3D, w tym odtwarzaczy Blu-ray 3D, transmisji 3D i konsol do gier najnowszej generacji.

Zasilanie USB


Użyj portu USB-A do zasilania klucza sprzętowego HDMI, takiego jak Google Chromecast.

Przewodowy pilotPrzewodowe połączenie zdalne umożliwia indywidualne sterowanie wszystkimi aspektami projektora, nie wymagając linii wzroku do projektora; nieocenione w trakcie użytkowania wielu jednostek podczas wydarzeń na żywo.

AV wycisz

Kontroluj swoją prezentację przy pomocy wyciszania AV. Skieruj uwagę publiczności z ekranu, wygaszając obraz, gdy nie jest konieczny.

Włącz zasilanie

Projektor uruchomi się natychmiast po dostarczeniu zasilania do urządzenia. Eliminuje to konieczność ręcznego włączania projektora za pomocą pilota lub klawiatury, nieprzeciętne do korzystania w pomieszczeniach z "głównym" przełącznikiem zasilania.

Kontrola
wyposażony w obszerny zakres opcji umożliwia zdalne kontrolowanie i monitorowanie projektora.
- Zgodność AMX dynamiczny protokół wykrywania jest zastosowany w projektor, umożliwiając łatwą instalację z systemami sterowania AMX.
- Sterowanie LAN za pomocą kompatybilnego oprogramowania RoomView można włączać / wyłączać, pilnować, zarządzać i kontrolować do 250 projektorów w tym samym czasie z dowolnego komputera.
- Zaplanuj włączanie / wyłączanie projektorów.
- Kontroluj i zmieniaj ustawienia projektora za pomocą prostej oglądarki internetowej.
- Możliwość emisji komunikatów alarmowych dla pilnych albo ważnych ogłoszeń.
- automatycznie odbieraj aktualizacje wiadomości e-mail dotyczące konserwacji lampy.


Korekta geometryczna i

posiada 4-narożną regulację, poziome / pionowe regulacje keystone.


Tryb dopasowywania kolorów i

System dopasowywania barw, łączący skrupulatne pomiary w wielu projektorach, pomaga tworzyć bezproblemowe połączenia za każdym razem.
MHL


Zmień projektor w inteligentny wyświetlacz, podłączając smartfon lub tablet przy pomocy jednego kabla przy użyciu MHL; dzisiaj możesz wyświetlać prezentacje i dokumenty, przesyłać strumieniowo filmy i udostępniać zdjęcia na obszernym ekranie.

TelnetModel ten jest w stanie odbierać komendy za pośrednictwem telenetu, co umożliwia łatwą instalację za pomocą systemów sterowania zgodnych z Telnet.

Obsługa 24/7Projektory Optoma zostały zaprojektowane do pracy 24 godziny na dobę w typowej orientacji. Wyśmienity do zastosowań wymagających długich okresów użytkowania. Z zastrzeżeniem 24-godzinnych warunków.

Praca 24/7 - obowiązuje typowa gwarancja na lampę. Gwarancja projektora oparta jest na standardowych godzinach używania. Optoma zaleca wyłączenie projektora lub ustawienie go w trybie gotowości na 30 minut co 24 godziny, aby przedłużyć żywotność lampy.


samoczynny wyłącznikMogą wystąpić sytuacje, gdy projektor pozostanie uruchomiony, gdy nie jest wykorzystywany. By oszczędzać energię, funkcja "automatycznego wyłączania" samoczynnie wyłącza projektor po określonym czasie, jeśli nie jest stosowany