Optoma GT5000

Optoma GT5000

5290 zł.

6050zł.

Z tiaro.pl oszczędzasz do 760

Liczba ofert: 6
Ilość sklepów: 5

Ceny od 5290 zł. do 6050 zł.

Ultra-krótki rzut Dzięki obiektywowi ultra krótkiego rzutu, możesz wyświetlić imponujący obraz o przekątnej 100" z odległości zaledwie 30 cm. Umożliwia to umieszczenie projektora bliżej ściany...

Ultra-krótki rzut Dzięki obiektywowi ultra krótkiego rzutu, możesz wyświetlić imponujący obraz o przekątnej 100" z odległości zaledwie 30 cm. Umożliwia to umieszczenie projektora bliżej ściany...

Optoma GT5000+ DLP FullHD 1080 p 3000ANSI 3D UST

GT5000 - 1080p projektor ultra krótkiego rzutu - Jasność obrazu - 3000 lumens - Super-rozmiar obraz 100 cali już w odległości 30cm od ściany - Oglądaj mecze na żywo, seriale i gry w rozdzielczości...

Projektor 1080p Ultra krótkiego rzutu Oglądanie przy zapalonym świetle - Jasność 3200 lumenów Wielki 100-calowy obraz z projektora GT5000+ umieszczonego 30cm od płaskiej powierzchni lub ekranu...

Opis Optoma GT5000

świetny projektor 3D

Projektor Optoma GT5000 to radość z oglądania swoich ulubionych programów TV, wydarzeń sportowych i gier pełnych akcji. To doświadczenia najkorzystniejszej domowej rozrywki. Z wbudowanym głośnikiem możesz komfortowo słuchać filmów bez konieczności podłączania zewnętrznych głośników. Możesz wyświetlać 100-calowy obraz, aby utworzyć ogromny wyświetlacz dla prawdziwych wrażeń kinowych, wprost w swym własnym domu. Wykorzystując najnowszą technikę DLP®, GT5000 dostarcza nieszablonowej rozdzielczości Full HD 1080p i wciągające wizualizacje 3D.

Wyświetlając wyjątkowo jasny obraz o rewelacyjnie zbalansowanych, żywych kolorach i przejrzystej czystości, GT5500 zapewnia unikatową szczegółowość odcieni światła dostępną jedynie dla projektorów o wysokim kontraście.

Obiektyw niedługiego rzutu

GT5000 może wyświetlać imponujący obraz o 100-calowej przekątnej z niewiarygodnej odległości 30cm. Wolnostojący lub zainstalowany na ścianie GT5000 likwiduje cienie na ekranie i pozwala Ci z łatwością prowadzić prezentację.

Ożywiaj filmy i gry

Full HD 1080p
Ostrzejsza, bardziej szczegółowa projekcja 1920 x 1080p pikseli, wyśmienita do oglądania filmów Blu-ray bez skalowania w dół lub kompresji.

Full 3D
Za sprawą naturalnej prędkości technice DLP, projektor Full 3D Optoma GT5000 może wyświetlać prawdziwe treści 3D prawie z każdego źródła 3D, włącznie z Blu-ray 3D, PS3, Xbox, 3D TV (np. Sky3D).

Dynamic Black
Dynamic Black płynnie dopasowuje przystępną ilość światła z lampy na podstawie danych jasności każdej ramki, aby stworzyć oszałamiający kontrast 25 000:1. Jasne sceny są ostre i wyraźne, podczas gdy ciemne pozostają pełne szczegółów i z głębokimi odcieniami czerni, które dają wyjątkową liczba jasnych i cieniowanych detali.

Gwarancja kolorów
Jesteśmy tak pewni, że jakość odcieni GT5000 pozostanie taka jak w dniu gdy go kupiłeś, że Optoma zagwarantuje to poprzez 5 lat.

24p
Większość filmów jest kręcona z prędkością 24 klatek na sekundę. Aby zachować wierność z naturalnym obrazem GT5000 akceptuje źródła High Definition z rzeczywistą szybkością 24 klatek na sekundę, żeby wyświetlać filmy skrupulatnie tak jak zaplanował to reżyser.

perfekcyjne barwy
GT5000 zaopatrzono w BrilliantColor™ technikę przetwarzania wielu barw,dostać rewelacyjne, żywe kolory na ekranie. Wykorzystując sześć osobnych barw podstawowych i pochodnych oferuje nowy poziom sprawności i kontroli koloru. BrilliantColor™ zwiększa jasność odcieni do 50% w porównaniu do innych technologii,tworzyć niemal z życia wzięte obrazy. Możesz także dostroić kolory z największą precyzją.

technologia DLP - najwspanialsze wrażenia 3D w kinie domowym

Stwórz najmocniej żywe i przekonujące wrażenia 3D dostępne gdziekolwiek. W przeciwieństwie do konkurencyjnych technologii, DLP od Texas Instruments wykorzystuje miliony maleńkich lusterek, by zmaksymalizować dostępną wiązkę światła i podwyższyć kontrast, w trakcie gdy naturalna szybkość całkowicie likwiduje zakłócenia synchronizacji.

Dlaczego do 3D używać projektora?
Jak powszechnie wiadomo, im większy obraz tym lepszy efekt 3D - żeby osiągnąć najkorzystniejsze wyniki kluczowe jest wypełnienie pola całego pole widzenia, bez konieczności siedzenia zbyt blisko ekranu. Nawet ogromne 50" telewizory mogą stworzyć tylko okno do świata 3D, w trakcie gdy efekt głębi i emocje oferowane przez poprzez ogromny 150" ekran projekcyjny pozwalają ci poczuć, że jesteś częścią akcji!

Filmy 3D
teraz, gdy wszystkie najnowsze filmy 3D przystępne będą na Blu-ray 3D™ możesz cieszyć się zniewalającymi, kinowymi wrażeniami 3D w domu, w fantastycznej rozdzielczości 1080p High Definition.

Sport 3D
Nie mogłeś dostać biletów na znaczny mecz? GT5000 przenosi duże widowiska do domu jak nic do tej pory. Każdego sezonu coraz więcej meczów jest nadawana w 3D, nigdy więc nie przegapisz sporych momentów w historii sportu i możesz przeżywać je ponownie raz jeszcze, tak jakbyś tam był naprawdę.

Gry 3D
Weź na cel GT5000,doświadczyć najwspanialszych wrażeń 3D w grach. Z nienagannym czasem reakcji możesz oddać rewelacyjny strzał gdy kule snajpera przelatują ze świstem koło ciebie; oglądaj z oddali płonące statki; rób uniki, gdy zombie uzbrojeni w topory wychylają się z ekranu - możliwości są nieograniczone. Połącz to z kontrolerami ruchu, aby maksymalnie zbliżyć się do własnego wirtualnego świata.

wyjątkowa jakość dźwięku, oszczędność czasu i pieniędzy

konkretne audio
Dopełnij swoje doświadczenia kina domowego dzięki zaimplementowanemu niesmaowitemu głośnikowi 16W. Proponując unikatową jakość dźwięku GT5000 jest nieskomplikowany w instalacji, bez zapotrzebowania kosztownych głośników zewnętrznych.

Integracja i kontrola systemu

Oprogramowanie Crestron RoomView® proponuje dowolnie konfigurowalny interfejs do zdalnego monitorowania, zarządzania i kontroli każdego urządzenia w każdym pomieszczeniu z dowolnego komputera. Monitoring można realizować z pośrednictwem sieci LAN. Do podstawowych funkcji oprogramowania należą:

  • Zarządzanie aż 250 projektorami w tym samym czasie (z głównego komputera)
  • Kontrola i zmiana ustawienia projektora przy pomocy prostej strony www, łącznie z menu
  • Otrzymywanie komunikatów ostrzegawczych po przez e-mail
  • użycie przy wielkich instalacjach zarówno w środowisku edukacyjnym jak i biznesowym

Pobierz oprogramowanie Crestron RoomView® Express: www.crestron.com/getroomview

Interfejs oglądarki internetowej i pełne wsparcie dla Extron’s IP Link, AMX dynamic device discovery i protokołu PJ-Link pozwala na kontrolę urządzenie po przez sieć, gdziekolwiek jesteś, a równocześnie ogranicza koszty instalacji.

Długa żywotność lampy
Nowa technologia lamp, w którą wyekwipowano GT5000 wydłuża żywotność lampy do niewiarygodnych 6500 godzin. Jeśli oglądasz codziennie dwugodzinny film, to lampa wystarczy na ponad 9 lat.