Epson EB-S39

Epson EB-S39

1799 zł.

1999zł.

Z tiaro.pl oszczędzasz do 200

Liczba ofert: 2
Ilość sklepów: 2

Ceny od 1799 zł. do 1999 zł.

Kompaktowy, stylowy projektor EB-S39 Stylowy projektor EB-X39 jest niezwykle prosty w obsłudze i oferuje doskonałą wydajność pracy z innymi urządzeniami. Co więcej, niezwykle trwała lampa zapewnia...

Kompaktowy, stylowy projektor EB-S39 Stylowy projektor EB-X39 jest niezwykle prosty w obsłudze i oferuje doskonałą wydajność pracy z innymi urządzeniami. Co więcej, niezwykle trwała lampa zapewnia...

Projektor wyświetlający w rozdzielczości 800×600 pikseli. Wysoka luminancja 3300 lumenów i wysoki kontrast 15 000: 1 zapewniają użyteczność nawet w gorszych warunkach oświetleniowych. Lampa o...

Opis Epson EB-S39

Kompaktowy, stylowy projektor EB-S39

Stylowy projektor EB-X39 jest stanowczo prosty w obsłudze i oferuje nieprzeciętną sprawność pracy z innymi urządzeniami. Co więcej, szczególnie trwała lampa gwarantuje łatwość eksploatacji i niskie koszty konserwacji.


Jasne, żywe obrazy na znacznym, skalowalnym ekranie

Wyświetlaj prezentacje na pokaźnym, skalowalnym ekranie, przyciągając uwagę słuchaczy widocznym tekstem, a także interesującymi grafikami i filmami na ekranie o przekątnej do 300 cali. Dzięki natężeniu światła 3500 lumenów i współczynnikowi kontrastu 15 000:1 pokazujene materiały będą nadzwyczajnie widoczne nawet w poprawnie oświetlonych pomieszczeniach.


rozciągliwe możliwości instalacji i ustawiania

Dzięki samoczynnej pionowej i poziomej korekcji geometrii obrazu projektor można bez trudu ustawić tak, by uniknąć zniekształceń. Uniwersalność urządzenia ponadto powiększa szerokokątny zoom optyczny.

Dźwięk w wysokiej jakości

Projektor zastosowany głośnik 5 W, dzięki któremu treści audio są dobrze słyszalne bez konieczności przyłączania dodatkowych głośników zewnętrznych.

Lata niezakłóconych spotkań

Okres eksploatacji lampy i proces konserwacji filtra powietrza wynoszący 12 000 godzin w trybie ekonomicznym powodują, że użytkownicy nie muszą martwić się konserwacją poprzez ponad 5 lat*.

*Na podstawie 8 godzin używania dziennie, poprzez pięć dni w tygodniu.

Możliwość Wi-Fi

Kompatybilność z Wi-Fi oznacza, iż EB-S39 może zostać zaktualizowany w celu uzyskania dostępu do sprzętów bezprzewodowych na późniejszym etapie (wymagane wyposażenie opcjonalne).


Kluczowe właściwości
  • Wysokiej jakości jasne obrazy: technika 3LCD i jednakowo jasny biały i barwny strumień świetlny
  • przenośny: śladowy i wystarczająco lekki, by można go łatwo przenosić i używać w wielu pomieszczeniach
  • Wysoka jakość dźwięku: zastosowany głośnik 5 W zagwarantuje widoczny i czysty dźwięk
  • Niskie TCO: żywotność lampy i filtra wynosząca 10 000 godzin w trybie ekologicznym
  • Wszechstronne i rozciągliwe sterowanie: projekt z wielu źródeł z HDMI i opcjonalną łącznością Wi-Fi