Epson EB-695

Epson EB-695

12875.95 zł.

To najlepsza oferta dostępna w sieci!

Liczba ofert: 1
Ilość sklepów: 1

Ceny od 12875.95 zł. do 12875.95 zł.

Nowatorskie rozwiązanie do nauczania z rozdzielczością HD ready pozwala uatrakcyjnić wspólną naukę, wyświetlając materiały na dużym, skalowalnym ekranie o rozmiarze do 100 cali. Z kolei jasność...

Nowatorskie rozwiązanie do nauczania z rozdzielczością HD ready pozwala uatrakcyjnić wspólną naukę, wyświetlając materiały na dużym, skalowalnym ekranie o rozmiarze do 100 cali. Z kolei jasność...

Opis Epson EB-695

prekursorskie rozwiązanie do nauczania z rozdzielczością HD ready pozwala uatrakcyjnić wspólną naukę, wyświetlając materiały na dużym, skalowalnym ekranie o rozmiarze do 100 cali.

Z kolei jasność wynosząca 3500 lumenów, rozdzielczośćWXGA HD ready i budowa umożliwiająca ultrakrótki rzut powodują, iż projektor EB-695Wi z szczególnie niedługiej odległości może wyświetlać spory obraz o zminimalizowanej ilości cieni i odbłysków. również najwyższy poziom interakcji dzięki połączeniu funkcji dotykowej z możliwością obsługi przy użyciu dwóch piór. Współczynnik kontrastu 14 000:1 i wejście HDMI rewelacyjną ostrość i wyrazistość.

Wysoka jasność i jakość obrazu

technika 3LCD firmy Epson zagwarantuje wysokiej jakości obraz z żywymi i prawidłowo nasyconymi kolorami, stosowne natężenie światła białego i barwnego, choćby w świetle dziennym, i trzykrotnie jaśniejsze barwy w sytuacji najlepszych projektorów innych firm 1. Rozmiar obrazu wyświetlanego z dwóch różnorodnych źródeł na dzielonym ekranie można zwiększyć maksymalnie do 100 cali bez zmniejszania jakości.

Wysoka bezusterkowość

obszerniejsza bezawaryjność i czas eksploatacji lampy wynoszący choćby 10 000 godzin w trybie ekonomicznym oznaczają, iż projektor może działać dłużej.

Obsługa dotykowa, a także dwa pióra

Projektor pozwala na dodawanie notatek bezpośrednio na ekranie za pomocą palców. Nowe interaktywne pióra producenta Epson reagują szybciej i są łatwiejsze w użyciu. Dzięki czemu dwie osoby — nauczyciel i uczeń lub dwóch uczniów — mogą pracować równocześnie, korzystając z różnych atrybutów.

Skuteczniejsza nauka dzięki interakcji

Oprogramowanie do projekcji z kilku komputerów umożliwia nauczycielom oraz uczniom jednoczesne udostępnianie swoich materiałów. Dzięki funkcji moderatora nauczyciele mogą zachować przy tym całkowitą kontrolę i decydować, co ma zostać wyświetlone. Możnazłączyć dwa projektory, by uzyskać jeden pokaźny, interaktywny ekran. Funkcja dzielenia ekranu pozwala nauczycielom wyświetlać równocześnie dwa najróżniejsze zestawy tworzyw, na przykład plan lekcji z komputera i obraz lub film wideo z wizualizera.