Kerastase Ampułki przeciwłupieżowe 12*6 ml (3474636397532)

Kerastase Ampułki przeciwłupieżowe 12*6 ml (3474636397532)

351 zł.

To najlepsza oferta dostępna w sieci!

Liczba ofert: 1
Ilość sklepów: 1

Ceny od 351 zł. do 351 zł.

Działanie Kąpiel przeciwłupieżowa dla osób z tłustym lub suchym łupieżem. Rezultat Usuwa zanieczyszczenia z włosów i skóry głowy, Usuwa widoczne płaty łupieżu aż do 8 tygodni, zarówno w przypadku...

Działanie Kąpiel przeciwłupieżowa dla osób z tłustym lub suchym łupieżem. Rezultat Usuwa zanieczyszczenia z włosów i skóry głowy, Usuwa widoczne płaty łupieżu aż do 8 tygodni, zarówno w przypadku...

Opis Kerastase Ampułki przeciwłupieżowe 12*6 ml (3474636397532)

AMPUŁKI PRZECIWŁUPIEŻOWE

firma Kėrastase stworzyła unikatowy preparat będący uzupełnieniem linii towarów zwalczających łupież suchy i łupież tłusty. Swędząca skóra głowy i zaczerwienienie nie będą już stanowić problemu dla tych, którzy zdecydują się na systematyczne wykorzystywanie ampułek. Oprócz usuwania łupieżu ampułki Kėrastase stanowią także wyśmienitą pielęgnację i łagodzą podrażnienia i rozwiązują problem swędzącej skóry głowy. Artykuł jest przeznaczony osobom zmagającym się z szerokim łupieżem.

Kuracje z wykorzystaniem ampułek Specifique są wygodne w użyciu, a każdorazowa aplikacja towaru na skórę głowy i włosy nie wymaga od nas spłukiwania. Sam zabieg jest więc stosunkowo niedługi, prosty i przyjemny, także ze względu na aromat i możliwość zaserwowania skórze na głowie masażu.

Ampułki Kėrastase to trwająca około czterech tygodni kuracja przeciwłupieżowa. Preparat należy stosować co najmniej trzy razy w tygodniu. Jedna fiolka zezwala na jednorazową aplikację, przy czym środek należy nakładać na suche lub osuszone ręcznikiem włosy. Następnie wystarczy rozprowadzić zawartość ampułki Kėrastase na skórze głowy, po czym na całej długości włosów. W celu uzyskania jak najlepszych rezultatów artykuł należy wmasować opuszkami palców w skórę głowy. Po wykonaniu tej czynności można rozpocząć modelowanie włosów i pozwolić im wyschnąć. Zawartości ampułki nie spłukuje się.

Kuracja przeciwłupieżowa od Kėrastase swą efektywność zawdzięcza unikalnemu składowi, który stanowią:

  • ramnoza (stymuluje fibroblasty do produkcji włókien kolagenowych, co istotnie poprawia jakość skóry głowy),
  • kompleks AOX (redukujący wolne rodniki),
  • octopirox 2 500 PPM (oczyszczający skórę i usuwający jednocześnie łupież suchy, jak i łupież tłusty).

Dzięki Specifique pokryta włosami głowa jest oczyszczona, broniona przed podrażnieniami i przesuszeniem. Niespełna po kilku aplikacja widać redukcję łupieżu, przy czym rezultat ten utrzymuje się jeszcze przez minimum kolejne cztery tygodnie już po zakończeniu kuracji.

pojemność 12 ampułek po 6 ml

W związku z regulaminem naszego sklepu możesz nabyć maksymalnie 6 sztuk tego artykułu.