Metal-gum Daszek zadaszenie szklane drzwi 200 x 90

Metal-gum Daszek zadaszenie szklane drzwi 200 x 90

1399 zł.

To najlepsza oferta dostępna w sieci!

Liczba ofert: 1
Ilość sklepów: 1

Ceny od 1399 zł. do 1399 zł.

Daszek Szklany nad Drzwi wejściowe o wymiarach 200 x 90 cm do samodzielnego montażu. D = 200 cm G = 90 cm W = 79 - 86 cm Wytrzymałość. Zadaszenie to posiada szkło hartowane o grubości...

Daszek Szklany nad Drzwi wejściowe o wymiarach 200 x 90 cm do samodzielnego montażu. D = 200 cm G = 90 cm W = 79 - 86 cm Wytrzymałość. Zadaszenie to posiada szkło hartowane o grubości...

Opis Metal-gum Daszek zadaszenie szklane drzwi 200 x 90

Daszek Szklany nad Drzwi wejściowe

o rozmiarach 200 x 90 cm do

samodzielnego montażu.

D = 200 cm

G = 90 cm

W = 79 - 86 cm

odporność.
Zadaszenie to posiada szkło hartowane o grubości 13 mm w dodatku wzmocnione folią. Jest to jeden z najmocniejszych i najsolidniejszych daszków przystępnych na rynku, co w połączeniu z wyjątkowo estetycznym, szykownym i innowacyjnym wyglądem choćby najmocniej wymagających kupujących.

Osłona Twoich Drzwi i Okien.
Zadaszenia bronią drzwi przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznym, takimi jak wiatr, deszcz czy nawet grad. Większość producentów i dystrybutorów drzwi wymaga zamontowania daszka, by udzielić gwarancji.

Przykładowe realizacje.


konstrukcja.
Zadaszenie składa się z zestawu wsporników ze stali nierdzewnej o bardzo wysokiej, jakości i wytrzymałości w kolorze satynowym, szyby ze szkła hartowanego w dodatku wzmocnionego, kotew do montażu daszka do ściany. W sytuacji montowania daszku na siane ocieplona styropianem istnieje możliwość zakupu kotew o obszerniejszej długości.

Montaż.
Dzięki skrupulatnej instrukcji i swoistej prostocie budowy daszek ten nie wymaga wynajmu fachowego personelu w celu konstrukcji. Jedyne, o czym należy pamiętać to zalecenia, które zawarte są w instrukcji, a daszek będzie zamontowany w ciągu godziny-dwóch. (do konstrukcji tego typu zadaszenia wymagane są dwie osoby ze względu na wagę samego zadaszenia)

Konserwacja i Czyszczenie.
Daszki można czyścic woda pod ciśnieniem, jeżeli zaszłaby taka potrzeba, jednak w większości przypadków (w zależności o miejsca zamontowania) daszek czyścic będzie się sam w trakcie opadów deszczu. Daszek nie wymaga żadnej konserwacji, ani dbałości oprócz ewentualnego usunięcia nadmiernej ilości śniegu w trakcie srogiej zimy.

Gwarancja.
Na wszystkie nasze produkty udzielamy gwarancji 24-miesiace. Maja Państwo ponadto pełne prawo do zwrotu zakupionego u nas towaru w ciągu 10-dni bez podawania jakiejkolwiek przyczyny.

Certyfikacja.
Wszystkie nasze daszki, jako materiały budowlane posiadają certyfikaty CE.

Akcesoria do Zadaszenia.

W pakiecie zapewniamy cały pakiet akcesoriów do montażu zadaszenia, tak abyś nie musiał ponadto odwiedzać sklepu, czy innych aukcji.

Kontakt:

tel.: 884-373-741

e-mail: metalgum.bedzin@gmail.com

skype: Metal-gum

Galeria pokazuje daszek 150x90cm. Zadaszenie 200x90 ma 3 komplety mocowań.