Denon heos bar - wysyłka gratis

Denon heos bar - wysyłka gratis

4499 zł.

To najlepsza oferta dostępna w sieci!

Liczba ofert: 1
Ilość sklepów: 1

Ceny od 4499 zł. do 4499 zł.

HEOS Bar dostarcza niesamowite brzmienie i bez najmniejszego wysiłku zwiększa możliwości dźwięku pochodzącego z telewizora, a dodatkowo przenosi również odsłuch muzyki na wyższy poziom. Dzięki...

HEOS Bar dostarcza niesamowite brzmienie i bez najmniejszego wysiłku zwiększa możliwości dźwięku pochodzącego z telewizora, a dodatkowo przenosi również odsłuch muzyki na wyższy poziom. Dzięki...

Opis Denon heos bar - wysyłka gratis

  • HEOS Bar dostarcza niesamowite brzmienie i bez najmniejszego wysiłku zwiększa możliwości dźwięku pochodzącego z telewizora, a na dodatek przenosi jeszcze odsłuch muzyki na wyższy poziom. Dzięki zaimplementowanej technologii HEOS, ten model nie tylko odtwarza muzykę z Twojej własnej biblioteki, lecz też bezpośrednio z telefonu, dzięki zastosowanemu modułowi Bluetooth, i z serwisów streamingowych takich jak Spotify czy Tidal i wreszcie z dowolnego radia internetowego.
  • HEOS Bar to nie tylko konkretny soundbar do telewizora, w którym technologia przetwarzania sygnału, wzmacniacz i przetworniki to istne dzieła sztuki - to ponadto kompletne rozwiązanie zezwalające na strumieniowanie muzyki, które można dopasować z pozostałymi urządzeniami systemu HEOS multiroom. Pozostał on zaprojektowany jako idealny towarzysz dla telewizorów mających powyżej 50 cali i zezwalający równocześnie na postawienie go na stoliku RTV jak i na powieszenie na ścianie. Korzysta z dziewięciu przetworników ustawionych pod kątem 45 stopni, aby w idealny sposób rozprowadzić dźwięk w pomieszczeniu, w którym się znajduje.
  • Ta sama technologia DSP, która jest użytkowana w nagradzanych amplitunerach AV firmy Denon, znajduje się w bezprzewodowym soundbarze HEOS, co pozwala mu stworzyć imponujące wrażenie wirtualnego dźwięku przestrzennego. Dzięki nieszablonowemu przetwarzaniu dekodującemu i nowoczesnym algorytmom dźwięk surround zamieniany jest w ścieżkę 5.1 kanałową, bez konieczności instalowania dodatkowych głośników efektowych.
  • HEOS Bar można również bezproblemowo skonsolidować z parą głośników bezprzewodowych HEOS, jak i z w dodatku bezprzewodowym Subwooferem HEOS.
  • Cztery kompatybilne z formatem 4K wejścia HDMI 2.0a zezwalają na odtwarzanie z wielu źródeł obrazu w ultra high definition (na przykład z odtwarzacza Blue-ray, komputera czy dekodera), podczas gdy przetwarzanie DTS-HD Master Audio czy Dolby True HD zapewniają, iż dźwięk będzie tak samo dobry i transparentny, jak obraz w 4K.
  • Funkcjonalność strumieniowania muzyki HEOS jest też zastosowana, co pozwala na luźne odtwarzanie własnej biblioteki muzycznej w jakości wyższej od jakości zapisanego na CD czyli w formacie DSD oraz z popularnych serwisów takich jak Spotify czy Tidal. Także bezpośrednio z telefonu czy tabletu, dzięki zaimplementowanemu modułowi Bluetooth, czy także z radia internetowego. HEOS Bar można na dodatek skonsolidować z bezprzewodowymi głośnikami HEOS w celu uzyskania pełnego efektu multiroom.
  • Wszystko to udało się osiągnąć, utrzymując prostotę konfiguracji i użytkowania, dzięki funkcjonalności, która pozwala soundbarowi nauczenie się komend pilota naszego telewizora oraz dzięki intuicyjnej w obsłudze aplikacji HEOS. Aplikacja ta zezwala na pełną kontrolę nad urządzeniem z poziomu urządzenia przenośnego.