Pioneer BDP-100

Pioneer BDP-100

649 zł.

To najlepsza oferta dostępna w sieci!

Liczba ofert: 1
Ilość sklepów: 1

Ceny od 649 zł. do 649 zł.

Udany wieczór w domowym kinie to nie tylko odpowiedni film, ale i niezawodny odtwarzacz. BDP-100, wyposażony w niezbędne funkcje, nigdy nie zostawi cię na lodzie. Ponadto kryje on w zanadrzu kilka...

Udany wieczór w domowym kinie to nie tylko odpowiedni film, ale i niezawodny odtwarzacz. BDP-100, wyposażony w niezbędne funkcje, nigdy nie zostawi cię na lodzie. Ponadto kryje on w zanadrzu kilka...

Opis Pioneer BDP-100

HDMI 1.5M HIGH SPEED GRATIS!

Po prostu dobra rozrywka

Udany wieczór w domowym kinie to nie tylko stosowny film, lecz i bezusterkowy odtwarzacz. BDP-100, wyekwipowany w konieczne funkcje, nigdy nie zostawi cię na lodzie. Na dodatek kryje on w zanadrzu kilka przydatnych funkcji dodatkowych, jak np. Quick View, która przyspiesza odtwarzanie filmów o 1,5 raza bez zmiany wysokości dźwięku. Dzięki niej, jeśli niezwykle się spieszysz, możesz obejrzeć godzinny film w 40 minut. Kto jednak lubi oglądać uważniej, może spowolnić prędkość wyświetlania filmu o 0,8 raza dzięki funkcji Slow View, także bez zmiany jakości dźwięku. W razie potrzeby urządzenie zapamiętuje ostatni moment wyświetlany na płycie Blu-ray i „przeskakuje" o 10 albo 30 sekund w przód albo w tył. BDP-100 wykorzystuje swój niezwykły przetwornik 192kHz/24-Bit-D/A nie tylko do odtwarzania ścieżek dźwiękowych z dysków HD, ale i plików WAV i FLAC z pendrive’a albo płyt CD/DVD, ze wspomnianą częstotliwością próbkowania.

AUDIO WYSOKIEJ ROZDZIELCZOŚCI

Przeżyj zapisaną cyfrowo muzykę tak bliską analogowego oryginału, jak nigdy wcześniej. To urządzenie obsługuje formaty daleko poza zakresem charakterystycznych płyt CD z częstotliwością próbkowania 44,1 kHz i 16-bitową głębią. Posłuchaj plików WAV i Flac w prawdziwie studyjnej jakości i rozdzielczości do 192/24. Urządzenie odtwarza także stosowany na płytach Super Audio CD format DSD (Direct Stream Digital) o częstotliwości próbkowania do 2,8 MHz.

QUICK VIEW / SLOW VIEW

Za pomoca funkcji „prędki podgląd z dźwiękiem" i „Zwolniony podgląd z dźwiękiem" można odtwarzać filmy na płytach Blu-ray i DVD szybciej (szybkość x 1,5) lub wolniej (szybkość x 0,8) bez zmiany wysokości dźwięku, czyli bez zmiany charakterystyki dźwięku.
WSZYSTKO POD KONTROLĄ
Everything well under control
prosta w obsłudze apka iControlAV5 pozwala na wygodne sterowanie odtwarzaczem bezpośrednio ze smartfona lub tabletu. Jest ona przystępna bezpłatnie w sklepach App Store i Google Play.

CIESZ SIĘ DŹWIĘKIEM W WYSOKIEJ ROZDZIELCZOŚCI

Urządzenie obsługuje najnowsze kodeki Dolby i DTS Surround, np. Dolby TrueHD i DTS-HD Master Audio i jest wyekwipowane w 2-kanałowy przetwornik D/A o częstotliwości próbkowania do 192 kHz i 24-bitowej głębi.