fp-f30eu marki Sharp

fp-f30eu marki Sharp

699 zł.

829zł.

Z tiaro.pl oszczędzasz do 130

Liczba ofert: 4
Ilość sklepów: 4

Ceny od 699 zł. do 829 zł.

Inteligentny oczyszczacz powietrza z technologią jonów Plasmacluster Oczyszczanie pasywne i aktywne Eliminacja drobnoustrojów chorobotwórczych Eliminacja drobin alergizujących Eliminacja przykrego...

Inteligentny oczyszczacz powietrza z technologią jonów Plasmacluster Oczyszczanie pasywne i aktywne Eliminacja drobnoustrojów chorobotwórczych Eliminacja drobin alergizujących Eliminacja przykrego...

Inteligentny oczyszczacz powietrza z technologią jonów Plasmacluster. Elegancki i skuteczny oczyszczacz powietrza z innowacyjną technologią Plasmacluster. Dzięki jonom Plasmacluster skutecznie...

Oczyszczacz Sharp FP-F30EU-H z technologią jonową Plasmacluster, skutecznie usuwa szkodliwe drobnoustroje i alergeny z powietrza, a także z trudno dostępnych zakamarków, oraz ścian, mebli i tkanin....

Opis fp-f30eu marki Sharp

dane technologiczne: - rozmiary (wysokość/szerokość/głębokość): 463/400/182 mm - waga: 4kg - produktywność oczyszczacza: 180m3/h - sprawność nawilżania: brak - maksymalna powierzchnia wnętrza: do 21m2 - żywotność filtrów: do 2 lat - technologia Ion Plasmacluster: tak - funkcja nawilżania: nie - pomiar stężenia kurzu: nie - pomiar nieprzyjemnych zapachów: nie Komfort pracy i ekonomia - zużycie prądu/moc (1,2,3 prędkość): 13W, 30W, 51W - średnia głośność w trybie oczyszczania (1,2,3 prędkość): 26, 38, 47 dB Oczyszczacz powietrza Sharp FP-F30EUH nieprzeciętnie radzi sobie z likwidowaniem nieprzyjemnych zapachów, dymu tytoniowego, dzięki temu powietrze jest oczyszczone i świeże.

Poradzi sobie także z wyłapywaniem kurzu, eliminowaniem alergenów i wirusów. Artykuł charakteryzuje się nieszablonowym designem, jest lekki, ma uchwyt, dzięki czemu można go przenosić do innych pomieszczeń.

posiada trzy poziomy prędkości pracy wentylatora, a także funkcję Ion Shower, która przygotowuje pomieszczenia do snu, poprzez godzinne energiczne oczyszczanie pomieszczenia i wydzielanie obfitej ilości Plasmacluster Ion.

Stopnie filtracji: Filtr wstępny- zatrzymuje większe skażenia, takie jak sierść zwierząt czy kurz.Filtr HEPA- zatrzymuje ok 99.97% zanieczyszczeń, w tym nawet najmniejsze pyły PM10 iPM 2.5, które znajdują się w smoguTechnologia Plasmacluster- eksponuje oczyszczacze Sharp spomiędzy innych na rynku ipowoduje, że japońska producent jest liderem jeśli chodzi o oczyszczacze.

Jak potwierdzilinaukowcy i liczne badania, jony Plasmacluster niszczą alergeny, zarodniki grzybów, bakterieoraz wirusy Sprzedawane oczyszczacze zawierają w pakiecie komplet filtrów. Oczyszczacz ma funkcję Ion Shower, która przygotwuje pomieszczenie do snu poprzez godzinne, dynamiczne wydzielanie obfitej ilości jonów Plasmacluster.

Zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną poprzez nas tablicą, która pomoże Państwu w wyborze adekwatnego oczyszczacza powietrza. Kliknij tutaj Nie wiesz które urządzenie wybrać? Jesteśmy od tego, aby Ci pomóc!

Zadzwoń: 739 001 729