Air naturel gota 2

Air naturel gota 2

239 zł.

245zł.

Z tiaro.pl oszczędzasz do 6

Liczba ofert: 2
Ilość sklepów: 2

Ceny od 239 zł. do 245 zł.

Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza Gota 2 (30m 2 ) Gota 2 – nowa odsłona Gota z funkcją HygroSmart ® Ulepszona, nowoczesna wersja ultradźwiękowego nawilżacza Gota – nowe możliwości, nowe pomysły,...

Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza Gota 2 (30m 2 ) Gota 2 – nowa odsłona Gota z funkcją HygroSmart ® Ulepszona, nowoczesna wersja ultradźwiękowego nawilżacza Gota – nowe możliwości, nowe pomysły,...

Gota 2 – nowa odsłona Gota z funkcją HygroSmart ® Ulepszona, nowoczesna wersja ultradźwiękowego nawilżacza Gota – nowe możliwości, nowe pomysły, nowy wygląd! Poznaj technologię HygroSmart®, odkryj...

Opis Air naturel gota 2Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza Gota 2 (30m2) Gota 2 – nowa odsłona Gota z funkcją HygroSmart ®

lepsza, progresywna wersja ultradźwiękowego nawilżacza Gota – świeże możliwości, świeże pomysły, nowy wygląd!

Poznaj technologię HygroSmart®, odkryj najnowszy design i ciesz się nadzwyczajnym powietrzem z nawilżaczem Gota New marki Air Naturel.

HygroSmart®

technika HygroSmart® w komfortowy sposób zapewnia znakomity poziom wilgoci w pokoju. Po włączeniu tej funkcji nawilżacz zacznie samoczynne utrzymywanie wilgotności powietrza na poziomie 45%-55, uwzględniając temperaturę powietrza w pokoju. W wyniku czego utrzymuje się ona jednostajnie na najszczególniej adekwatnym poziomie.

Funkcja HygroSmart® może być zostać wyłączona. W tym przypadku do dyspozycji jest moduł, który pozwala ustawić wilgotność na wyznaczonym poziomie – mniejszym lub obszerniejszym w sytuacji HygroSmart®. Niemniej to właśnie HS sprawia, iż Gota New jest tak wygodny w obsłudze – nie wymaga kontroli, dopełniającego „klikania" ani sprawdzania, czy poziom wilgotności nie jest za wysoki czy za niski. HygroSmart® zapewnia jednostajny klimat pomieszczeń przez cały czas, a tym samym pełen komfort dla organizmu.

Co jeszcze nowego w Gota New?

  • Opcja Auto Stop – Gota New wyłącza się, gdy zbiornik wody jest pusty, dzięki temu oszczędzasz energię, a urządzenie nie przegrzewa się.
  • zastosowane nocne światło LED – umożliwia wygodne obsługiwanie urządzenia nocą, bez konieczności włączania dopełniającego światła.
  • Filtr wody w komplecie – pozwoli na zachowanie nawilżacza w czystości. (więcej o filtrze tutaj)
  • Nowy design – standardowy, przypominający łzę kształt klasycznego nawilżacza Gota pozostał pozostawiony. Zmieniła się powłoka – elegancka, matowa czerń zamiast połyskującej powłoki dodają delikatnej stylowy do każdego wnętrza.
  • 3-litrowy zbiornik na wodę – jest elementem nowego designu, ma półprzeźroczystą, czarną lub białą powłokę.

Ultradźwiękowy nawilżacz GOTA 2 to nad wyraz prosty w obsłudze nawilżacz, cechujący się kompaktową budową i niezwykłym designem, dzięki temu stanowi niesamowity dekoracyjny wnętrza. Finezyjny wygląd urządzenia stanowi błyskotliwe uzupełnienie aranżacji każdego pomieszczenia, niezaleznie od miejsca w którym zostanie postawiony. Wysoka jakość i funkcjonalność pozwala cieszyć się optymalnym poziomem wilgotności.
tworzony poprzez francuską producenta Air Naturel, znamionuje się wysoką precyzją wykonania i wyśmienitą efektywnością.

W jaki sposób działa GOTA?
Zasada działania jest niezwykle prosta, Gota NEW jest nawilżaczem ultradźwiękowym, oznacza to iż woda wydostająca się z nawilżacza dzięki wysokiej częstotliwości drgań zostaje rozbita przez fale ultradźwiękowe na setki tysięcy mikroskopijnych kropelek, stwarzając chłodną mgiełkę. Wyciągającej się mgiełce towarzyszy miły dla zmysłów finezyjny szum nie przekraczający poziomu 34 db.


Co uwydatnia nawilżacz GOTA?

  • unikatowa dyskretność i kompaktowość, pozwala to na dopasowanie go do każdego wnętrza
  • wyjątkowe, progresywne wzornictwo przy zachowaniu niewielkich wymiarów
  • Prostota urządzenia że przy wykonaniu 3 płatwych czynnośći: odkręcenia dolnego zbiornika, uzupełnienia go wodą i włączeniu urządzenia, możemy radować się nadzwyczajnym mikroklimatem w naszym domu.
  • 18 stopniowa regulacja wydmuchu - umożliwia przypasowanie poziomu wilgotności zgodnie z naszymi potrzebami
  • 3 litrowy pojemnik na wodę, oszczędza nasz czas niezbędny na zamianę wody


Nawilżacz Gota jest przystępny w kolorach
czarnym i białym. Tradycyjne odcienie pozwolą złączyć urzadzenie równocześnie do wnętrza postępowego jak i konwencjonalnego.

Gota można wzbogacić o dodatkowe komponenty w zależności od upodobań:

Ionic Silver Cube - kostka z jonami srebra, umieszczona w zbiorniku nawilżacza, przez rok uwalnia jony srebra - eliminując bakterie i wirusy (przystępny w akcesoriach)

Filtr – potrzebny w celu podwyższenia poziomu higieny, w naszym sklepie istnieje możliwość nabycia filtra, dzięki czemu Gota zapewni zdrowe nawilżanie bez rozpylania białego nalotu czy zapachów. (przystępny w akcesoriach)

Biocido – środek uzdatniający do wody w nawilżaczach, działający bakteriobójczo i uniemożliwiający ich namnażaniu się w urządzeniach. (przystępny w akcesoriach)

Nawilżacz ultradźwiękowy GOTA NEW z najnowszymi funkcjami pozostaje nieszablonowy prosty w obsłudze, instynktowny, za to jeszcze bardziej sprawny. Wydajny, wygodny, estetyczny, gustowny.

informacje technologicznE