eclipse two marki Tannoy

eclipse two marki Tannoy

599 zł.

To najlepsza oferta dostępna w sieci!

Liczba ofert: 1
Ilość sklepów: 1

Ceny od 599 zł. do 599 zł.

Firma Tannoy wprowadzi do swojej oferty serię budżetowych kolumn Eclipse. W skład Eclipse wejdą dwa głośniki podłogowe – Eclipse Three, Eclipse Two, a także klasyczny niewielki monitor – Eclipse...

Firma Tannoy wprowadzi do swojej oferty serię budżetowych kolumn Eclipse. W skład Eclipse wejdą dwa głośniki podłogowe – Eclipse Three, Eclipse Two, a także klasyczny niewielki monitor – Eclipse...

Opis eclipse two marki Tannoy

producent Tannoy wprowadzi do swej oferty kolekcję budżetowych kolumn Eclipse. W skład Eclipse wejdą dwa głośniki podłogowe – Eclipse Three, Eclipse Two i konwencjonalny śladowy monitor – Eclipse One. Produkty serii asygnowane są wszystkich którzy chcą spotkać się z wysokiej klasy dźwiękiem, energicznym i detalowym, a nie dysponują optymalnie dużym by skorzystać z oferty linii Mecrury „7".

We wszelkich kolumnach kolekcji zastosowano, identyczny jak składnikach linii Mercury „7" wysokotonowy głośnik z 28 milimetrową kopułką produkowaną z poliestru powlekanego warstwą nitro-uretanową, napędzaną solidnym magnesem neodymowym. Jako głośniki niskośredniotonowe zastosowane zostaną, we wszelkich modelach, przetworniki o średnicy 127 mm z membranami wytwarzanymi z pulpy papierowej powlekanej włóknami. Stosunkowo śladowe głośniki pozwalają na zminimalizowanie szerokości kolumn do 170mm, co niezwykle pozytywnie wpływa na „znikanie akustyczne" kolumn w pomieszczeniu i zostanie docenione przez właścicieli niewielkich pomieszczeń odsłuchowych. Mimo skromnych gabarytów model Eclipse Three inicjuje sprawną pracę od 38 Hz (-6dB), co jest perfekcyjnym skutkiem wśród kolumn tego typu.

Modele podłogowe: Eclipse Three i Eclipse Two wyposażone są w podstawki stabilizujące wąskie i wysokie kolumny, które także oddzielają konstrukcję od drgań podłogi, poprzez co reprodukowany dźwięk jest czysty i klarowany. Podwójne pozłacane gniazda głośnikowe zastosowane w modelu „Three" zezwalają na ich podłączenie w trybie bi-wiring lub bi-amping.
Kolumny serii Eclipse są nominalnie 8 Ω i są dwudrożne – filtr drugiego stopnia dla głośników niskośredniotonowych i filtr trzeciego stopnia dla głośników wysokotonowych. Kolumny dysponują wykończeniem – czarny dąb.