Kef R900 Kolor: Czarny

Kef R900 Kolor: Czarny

17600 zł.

To najlepsza oferta dostępna w sieci!

Liczba ofert: 1
Ilość sklepów: 1

Ceny od 17600 zł. do 17600 zł.

KEF R900 Cena za parę. ​ Dzięki wykorzystaniu najnowszych innowacji firmy KEF dla systemów HiFi i nowoczesnych technologii stosowanych w głośnikach kina domowego, głośniki z nowej serii R...

KEF R900 Cena za parę. ​ Dzięki wykorzystaniu najnowszych innowacji firmy KEF dla systemów HiFi i nowoczesnych technologii stosowanych w głośnikach kina domowego, głośniki z nowej serii R...

Opis Kef R900 Kolor: Czarny

KEF R900

wartość za parę.

​ Dzięki wykorzystaniu najnowszych innowacji firmy KEF dla systemów HiFi i nowoczesnych technice wykorzystywanych w głośnikach kina domowego, głośniki z nowej serii R wyznaczają nowe standardy dla urządzeń odtwarzających dźwięki i dla systemów wielokanałowych, a do tego oferowane są w przystępnej cenie. Świeże rozmieszczenie działających bardzo płynnie przetworników Uni-Q w połączeniu z nowym przetwornikiem basów, a także wieloma wykwintnymi ulepszeniami powoduje, że odtwarzane dźwięki olśniewają swoją głębią, nie odbiegając pod względem przestrzenności i precyzji od legendarnych głośników KEF z kolekcji Reference.

przystępne kolory: orzech, palisander, czarny (czarny lśnienie), biały (biały wysoki lśnienie).

Nowy przetwornik Uni-Q MF/HF to prawdziwy majstersztyk. Dzięki umocnionemu aluminium/magnezem stożkowi, a także technice Z-Flex firmy KEF umożliwiającej płaskie i miękkie przejście do obudowy, reakcja w zakresie częstotliwości przeciętnych jest szczególnie szybka, a dźwięki wyjątkowo czyste. Walory te wspiera także jednostajne, odlewane techniką ciśnieniową, aluminiowe zawieszenie, nieprzekazujące obudowie zjawiska rezonansu. W akustycznym centrum stożka przeciętnietonowego znajduje się unowocześniony, wentylowany głośnik wysokotonowy, znamionujący się tak jak głośniki z linii Blade szczególnie dużą mocą. Pokaźne magnesy neodymowe i nad wyraz twarda, zoptymalizowana komputerowo kopuła świetne odwzorowanie dźwięków w całym zakresie. Tony wysokie urzekają nienaganną doskonałością i właściwościami charakterystycznymi dla punktowego źródła dźwięku Uni-Q. Technika Tangerine Waveguide firmy KEF wspomaga tablicę przetworników Uni-Q zwiększając rozpraszanie wysokich częstotliwości i wypełniając pokój orzeźwiającym i naturalnym polem dźwiękowym. Dzięki adekwatnej konfiguracji przetworników osiągalne jest odtwarzanie partii wokalnych z specyficzną precyzją i czystością.

tak samo imponujący jest także nowy przetwornik basów. Połączenie masywnej, wentylowanej konstrukcji magnesów i wielkiej, nad wyraz lekkiej, aluminiowej cewki napędza lekki, umocniony stożek hybrydowy, który oddaje czyste i głębokie niekompresowane basy z niezwykłą dynamiką i mocą.

obudowa (przystępna w konwencjonalnej czerni z wysokim połyskiem lub z wykończeniem z prawdziwego drewna palisandru albo orzecha włoskiego) każdego głośnika jest dowodem przewodnictwa technologicznego firmy KEF. Opracowane komputerowo zwrotnice stosowne dostrojenie. Prasowane warstwowo panele tłumiące drgania zapobiegają wibracjom pokrywy wywoływanym przez dźwięki średnie i niskie. Choćby przepływ powietrza przez otwory bassreflex pozostał zaprojektowany i zoptymalizowany komputerowo, tak aby zagwarantować doznania akustyczne o rewelacyjnej dynamice.

Warunki gwarancji:
Kolumny producenta KEF objęte są 5-letnią gwarancją (wymagana gratisowa rejestracja), realizowaną w systemie door-to-door poprzez autoryzowany centralny serwis.

Specyfikacja: