Kef r100 kolor: czarny

Kef r100 kolor: czarny

3900 zł.

To najlepsza oferta dostępna w sieci!

Liczba ofert: 1
Ilość sklepów: 1

Ceny od 3900 zł. do 3900 zł.

KEF R100 Cena za parę. ​ Dzięki wykorzystaniu najnowszych innowacji firmy KEF dla systemów HiFi i nowoczesnych technologii stosowanych w głośnikach kina domowego, głośniki z nowej serii R...

KEF R100 Cena za parę. ​ Dzięki wykorzystaniu najnowszych innowacji firmy KEF dla systemów HiFi i nowoczesnych technologii stosowanych w głośnikach kina domowego, głośniki z nowej serii R...

Opis Kef r100 kolor: czarny

KEF R100

cena za parę.

​ Dzięki wykorzystaniu najnowszych innowacji firmy KEF dla systemów HiFi i progresywnych technologii wykorzystywanych w głośnikach kina domowego, głośniki z nowej linii R wyznaczają nowe standardy dla sprzętów odtwarzających dźwięki i dla systemów wielokanałowych, a do tego oferowane są w dostępnej cenie. Świeże rozmieszczenie działających bardzo płynnie przetworników Uni-Q w połączeniu z nowym przetwornikiem basów oraz wieloma wymyślnymi ulepszeniami sprawia, że odtwarzane dźwięki zniewalają swoją głębią, nie odbiegając pod względem przestrzenności i precyzji od legendarnych głośników KEF z kolekcji Reference.

przystępne kolory: orzech, palisander, czarny (czarny lśnienie), biały (biały wysoki lśnienie).

Nowy przetwornik Uni-Q MF/HF to prawdziwy majstersztyk. Dzięki umocnionemu aluminium/magnezem stożkowi, a także technice Z-Flex firmy KEF umożliwiającej płaskie i miękkie przejście do obudowy, reakcja w zakresie częstotliwości średnich jest niezwykle szybka, a dźwięki bardzo czyste. Walory te wspiera także stabilne, odlewane techniką ciśnieniową, aluminiowe zawieszenie, nieprzekazujące obudowie zjawiska rezonansu. W akustycznym centrum stożka przeciętnietonowego znajduje się unowocześniony, wentylowany głośnik wysokotonowy, znamionujący się tak jak głośniki z serii Blade wyjątkowo dużą mocą. Obfite magnesy neodymowe i nad wyraz twarda, zoptymalizowana komputerowo kopuła nadzwyczajne odwzorowanie dźwięków w całym zakresie. Tony wysokie urzekają nienaganną doskonałością i właściwościami specyficznymi dla punktowego źródła dźwięku Uni-Q. Technologia Tangerine Waveguide producenta KEF wspomaga tablicę przetworników Uni-Q powiększając rozpraszanie wysokich częstotliwości i wypełniając pomieszczenie orzeźwiającym i naturalnym polem dźwiękowym. Dzięki adekwatnej konfiguracji przetworników osiągalne jest odtwarzanie partii wokalnych z niepowtarzalną precyzją i czystością.

jednakowo imponujący jest także nowy przetwornik basów. Połączenie masywnej, wentylowanej konstrukcji magnesów i szerokiej, szczególnie lekkiej, aluminiowej cewki napędza lekki, umocniony stożek hybrydowy, który oddaje czyste i głębokie niekompresowane basy z niezwykłą dynamiką i mocą.

pokrywa (przystępna w klasycznej czerni z wysokim połyskiem lub z wykończeniem z prawdziwego drewna palisandru lub orzecha włoskiego) każdego głośnika jest dowodem przewodnictwa technicznego firmy KEF. Opracowane komputerowo zwrotnice optymalne dostrojenie. Prasowane warstwowo panele tłumiące drgania uniemożliwiają wibracjom pokrywy wywoływanym przez dźwięki średnie i niskie. Choćby przepływ powietrza przez otwory bassreflex pozostał zaprojektowany i zoptymalizowany komputerowo, tak żeby zagwarantować doznania akustyczne o nadzwyczajnej dynamice.

Warunki gwarancji:
Kolumny producenta KEF objęte są 5-letnią gwarancją (wymagana bezpłatna rejestracja), realizowaną w systemie door-to-door poprzez autoryzowany centralny serwis.

Specyfikacja: