Audiosolutions vantage kolor: biały

Audiosolutions vantage kolor: biały

139900 zł.

To najlepsza oferta dostępna w sieci!

Liczba ofert: 1
Ilość sklepów: 1

Ceny od 139900 zł. do 139900 zł.

AudioSolutions Vantage Cena za parę. Przed złożeniem zamówienia skontaktuj się z nami w celu ustalenia dostępności poszczególnych kolorów! "Projekt, to dla nas to początek drogi do doskonałego...

AudioSolutions Vantage Cena za parę. Przed złożeniem zamówienia skontaktuj się z nami w celu ustalenia dostępności poszczególnych kolorów! "Projekt, to dla nas to początek drogi do doskonałego...

Opis Audiosolutions vantage kolor: biały

AudioSolutions Vantage

cena za parę. Przed złożeniem zamówienia skontaktuj się z nami w celu ustalenia przystępności poszczególnych kolorów!

"Projekt, to dla nas to początek drogi do doskonałego brzmienia. Bierzemy pod uwagę nie tylko wygląd zewnętrzny, lecz także środek, wnętrze kolumn, zgranie głośników, strukturę obudowy, cechy elektryczne i akustyczne, a nawet typ zastosowanego w obudowie kleju. Tak budujemy znakomite kolumny głośnikowe."

Kolumny Vantage, to realizacja naszego dążenia do stworzenia wspaniałej kolumny Hi-End. Jest to najwyższy model w ofercie AudioSolutions. Pierwszy prototyp Vantage został wytwarzany w listopadzie 2011 roku. Od tego czasu, staraliśmy się stworzyć bezkompromisowe głośniki, w przypadku których, projekt, przetworniki, komponenty zwrotnicy i wszelkie zastosowane materiały, spełniają najwyższe standardy, osiągalne na rynku.
Naszym głównym celem, było stworzenie bezkompromisowej konstrukcji, która w gronie najlepszych, hi-endowych konstrukcji znajdzie się nie ze względu na astronomiczną cenę,najczęściej ze względu na oferowane walory brzmieniowe i nadzwyczajną jakość wykonania.
Z dumą ukazujemy Państwu model Vantage. Kolumny zostały wyposażone w topowe głośniki niskotonowe Scan-Speak Revelator SPC 18cm oraz 26cm aluminiowy woofer zamontowany wewnątrz obudowy. Głośnik wysokotonowy, to też topowy model Scan-Speak AirCirc6 z jedwabną kopułką o super płaskiej charakterystyce. Za pasmo średnich tonów, odpowiada wybitny głośnik średniotonowy SB Acoustics SATORI z membraną ze specjalnego egipskiego papirusu z zaawansowanym systemem BIMAX zapewniającym liniowość.
Ten mocny przetwornik, pracuje jako wspaniały super szerokopasmowy głośnik o nad wyraz płaskiej charakterystyce częstotliwościowej pokrywając pasmo od 200Hz do 10000Hz. Jak można zauważyć, za każdym razem staramy się "wycisnąć" z głośnika średniotonowego jak najszersze pasmo, dlatego ten model wspaniale się do tego nadaje. Wszystkie instrumenty muzyczne operują w paśmie przeciętnietonowym, jedynie nieliczne osiągają wyższe albo niższe częstotliwości. Umożliwiając, by ten ważny zakres częstotliwości był odtwarzany przez jeden głośnik, osiągnęliśmy „nieposzatkowany" dźwięk o prędkim ataku i wysoce naturalnej barwie.

Czterodrożne kolumny z pięcioma, najwyższej jakości głośnikami, pozwalające na tri-amping i wysokiej klasy zwrotnica, z opcją indywidualnego dostrojenia przez właściciela. Głośnik sub-basowy i mid-basowe umieszczone w wentylowanych komorach. Głośnik średniotonowy i wysokotonowy w zamkniętych i oddzielonych obudowach. Wzmacniany i usztywniany wewnętrznie szkielet o potrójnej strukturze, podobnie jak w linii Rhapsody. Ścianki boczne tworzone kompletnie ze sklejki. Warstwa wewnętrzna to 24mm, powłoka zewnętrzna to 18mm sklejki. Grubość bocznej ścianki to 42mm.

Specyfikacja technologiczna:

rozmiary bez cokołu (WxSxG): ~ 1434mm * 347mm * 564mm
rozmiary z cokołem (WxSxG): ~ 1490mm * 481 * 764mm
Waga: 70 kg każdy
Czułość: 92dB
Moc ciągła: 300W RMS
Impedancja (nominalna): 4om
Częstotliwość podziału: 50Hz, 200Hz, 10000Hz
Pasmo przenoszenia (środowisko w pokoju): 21-30000Hz
Przetworniki: 1 * 26cm aluminium woofer, 2 * głośniki basowe 18cm SPC, 1 * 17cm Egipski papirus średniotonowy, 1 * 2.5cm jedwabna kopułka