Casio SA 47

Casio SA 47

219 zł.

To najlepsza oferta dostępna w sieci!

Liczba ofert: 1
Ilość sklepów: 1

Ceny od 219 zł. do 219 zł.

Ten wyjątkowy, 32 klawiszowy, mały instrument to doskonała zabawka dla małych dzieci na początek drogi muzycznej, która poprzez zabawę uczy podstaw kształcenia słuchu oraz dzięki wielu ciekawym...

Ten wyjątkowy, 32 klawiszowy, mały instrument to doskonała zabawka dla małych dzieci na początek drogi muzycznej, która poprzez zabawę uczy podstaw kształcenia słuchu oraz dzięki wielu ciekawym...

Opis Casio SA 47

Keyboard Casio SA 47

wyśmienity niewiele znaczący keyboard dla dzieci.

Ten nieszablonowy, 32 klawiszowy, mały instrument to znakomita zabawka dla małych dzieci na początek drogi muzycznej, która przez zabawę uczy podstaw kształcenia słuchu oraz dzięki wielu ciekawym funkcjom, wprowadza najmłodszych w pasjonujący świat muzyki. Pomimo nieznacznych wymiarów i niskiej ceny, instrument posiada bogaty zbiór 100 brzmień, 50 rytmów oraz 10 zaimplementowanych utworów, co w połączeniu z modułem brzmieniowym LSI oraz ośmiogłosową polifonią, zezwala na dużo godzin przyjemnej zabawy z muzyką, która momentalnie się nie znudzi. Zaimplementowany wyświetlacz ukazuje najważniejsze informacje, a przycisk szybkiej zmiany brzmienia na pianino bądź organy, w nietrudny sposób daje dostęp do podstawowych ustawień. Całość dopełnia miła i przyjemna dla najmłodszych kolorystyka instrumentu.
100 Brzmień
Dla urozmaiconego repertuaru, instrument ma 100 dobrej jakości brzmień.
50 Rytmów
wielki wybór spośród 50 zróżnicowanych rytmów, od bujającego walca po radosną salsę, świetnie wprowadza najmłodszych w świat muzyki Przycisk szybkiego wyboru pianina albo organ Twoje ulubione brzmienie jest przystępne od ręki. Dzięki przyciskowi przywoływania barwy organ lub pianina, uzyskujesz prędki i przystępny dostęp to podstawowych brzmień.
10 zastosowanych utworów do nauki
Ten malutki instrument ma aż 10 wbudowanych melodii, rozmaitych stylistycznie, których nauka uraduje każdego początkującego.
ekran LCD
wbudowany wyświetlacz zapewnia podgląd wybranych instrumentów, styli oraz innych znacznych informacji.

  • 32 mini klawisze
  • 8-nutowa polifonia
  • 100 kolorów
  • 50 rytmów
  • 5 padów perkusyjnych
  • 10 utworów DEMO
  • Łącza: słuchawki, zasilacz
  • Zasilanie: w opcji 6 baterii albo zasilacz - do kupienia oddzielnie