Yamaha R-N303D - Dostawa 0zł! - Raty 20x0% w BGŻ BNP Paribas!

Yamaha R-N303D - Dostawa 0zł! - Raty 20x0% w BGŻ BNP Paribas!

1698 zł.

1698zł.

Z tiaro.pl oszczędzasz do 0

Liczba ofert: 2
Ilość sklepów: 1

Ceny od 1698 zł. do 1698 zł.

AMPLITUNER SIECIOWY YAMAHA R-N303D Z SYSTEMEM MUSICCAST Sieciowy amplituner stereo Yamaha MusicCast R-N303D jest zaawansowaną konstrukcją, która łączy w sobie wysoką jakość dźwięku, bogate...

AMPLITUNER SIECIOWY YAMAHA R-N303D Z SYSTEMEM MUSICCAST Sieciowy amplituner stereo Yamaha MusicCast R-N303D jest zaawansowaną konstrukcją, która łączy w sobie wysoką jakość dźwięku, bogate...

AMPLITUNER SIECIOWY YAMAHA R-N303D Z SYSTEMEM MUSICCAST Sieciowy amplituner stereo Yamaha MusicCast R-N303D jest zaawansowaną konstrukcją, która łączy w sobie wysoką jakość dźwięku, bogate...

Opis Yamaha R-N303D - Dostawa 0zł! - Raty 20x0% w BGŻ BNP Paribas!

AMPLITUNER SIECIOWY YAMAHA R-N303D Z SYSTEMEM MUSICCAST

Sieciowy amplituner stereo Yamaha MusicCast R-N303D jest zaawansowaną konstrukcją, która łączy w sobie wysoką jakość dźwięku, bogate wyposażenie, wygodę stosowania i znaczny dostęp do muzyki. Urządzenie kompatybilne jest z systemem sieciowym multiroom Yamaha MusicCast i obsługuje łączność bezprzewodową Bluetooth, AirPlay i Wi-Fi i pliki wysokiej rozdzielczości. Dzięki funkcjom sieciowym model ten zagwarantuje dostęp do serwisów muzycznych i radia internetowego. Na dodatek MusicCast R-N303D przypasowany jest do współpracy z innowacyjnymi źródłami, w tym odtwarzaczami Blu-ray i telewizorami.

Kompatybilność z modnymi serwisami muzycznymi, wliczając Spotify, Tidal i Deezer
Dostęp do wszystkich współczesnych źródeł muzyki (sieciowe audio, serwisy strumieniowe, Bluetooth, AirPlay, radio FM)
Nieograniczone możliwości rozrywki dzięki MusicCast
Cyfrowe wejście audio do podłączenia telewizora albo odtwarzacza Blu-ray
Tuner DAB/DAB+ gwarantujący dostęp do cyfrowych audycji radiowych
Obsługa dźwięku high-res
Odtwarzanie bez pauz (gapless playback)
konkretny wzmacniacz gwarantujący wysoką jakość dźwięku
Wewnętrzny moduł sieciowy zapewniający wysoką jakość dźwięku

Kompatybilność z lubianymi serwisami muzycznymi, wliczając Spotify, Tidal i Deezer

Amplituner stereo Yamaha MusicCast R-N303D zagwarantuje dostęp do modnych i coraz chętniej wybieranych serwisów muzycznych, takich jak Spotify, Tidal i Deezer. Rozwiązanie to pozwala na słuchanie nagrań z ogromnych bibliotek muzycznych obejmujących miliony nagrań z całego świata.

Dostęp do wszelkich współczesnych źródeł muzyki

Użytkownicy MusicCast R-N303D mogą korzystać nie tylko z dostępu do serwisów muzycznych, ale także wielu innych postępowych źródeł. Do urządzenia można prosto podłączyć odtwarzacz CD, komputer albo zintegrować się z serwerem NAS. Wszechstronność modelu powiększa wbudowana łączność bezprzewodowa Bluetooth, AirPlay, a także Wi-Fi, co umożliwia strumieniowanie dźwięku wprost ze smartfona albo tabletu, a także odtwarzanie nagrań udostępnionych w domowej sieci bezprzewodowej.

Nieograniczone możliwości rozrywki dzięki MusicCast

MusicCast jest przełomowym systemem multiroom. To autorskie rozwiązanie Yamahy pozwala na bezprzewodowe przesyłanie dźwięku między domowymi urządzeniami audio z rodziny MusicCast. Wszystkie urządzenia Yamahy obsługujące ten system łączą się ze sobą przez domową sieć Wi-Fi, a do sterowania nimi służy przystępna w użytkowaniu aplikacja MusicCast Controller. Sam system został pomyślany tak, by bez potrzeby przeglądania instrukcji obsługi, łatwo można było przesyłać sygnały audio między urządzeniami audio rozmieszczonymi w zróżnicowanych pokojach domu. Co więcej, każdy z domowników może w tym samym czasie słuchać innej muzyki, w pełni niezależnie od pozostałych użytkowników systemu.

Cyfrowe wejście audio do podłączenia telewizora lub odtwarzacza Blu-ray

MusicCast R-N303D wyposażony jest w cyfrowe wejścia audio: optyczne i współosiowe. Pierwsze umożliwia przesyłanie dźwięku po podłączeniu telewizora, drugie z odtwarzacza Blu-ray. Dzięki czemu sygnał dźwiękowy cały czas pozostaje w cyfrowej postaci, co przekłada się na czyste i energiczne brzmienie niezależnie od źródła rozrywki.

Tuner DAB/DAB+ zapewniający dostęp do cyfrowych audycji radiowych

Amplituner stereo wyposażony jest w tuner cyfrowy DAB/DAB+ (Digital Audio Broadcasting). Dzięki czemu użytkownik zyskuje pokaźny dobór stacji radiowych proponujących wysoką jakość dźwięku. Dalsze korzyści przynosi samoczynne strojenie stacji z przystępnej listy i wyświetlanie informacji takich jak nazwa rozgłośni.

Obsługa dźwięku high-res

Funkcjonalność modelu MusicCast R-N303D zwiększa obsługa plików wysokiej rozdzielczości, w tym natywnego formatu DSD 2,8/5,6 MHz, AIFF/WAV/FLAC 192 kHz/24 bity i Apple Lossless 96 kHz/24 bity. Skrupulatną konwersję cyfrowych sygnałów zapewnia nowoczesny przetwornik cyfrowo-analogowy Burr-Brown 192 kHz/24 bity. Układ ten eksponuje się świetnym stosunkiem sygnału do szumu i wraz z zastosowanym modułem sieciowym Yamahy pozwala wydobyć na światło dzienne najdrobniejsze szczegóły muzyki ze źródeł high-res.

Odtwarzanie bez pauz (gapless playback)

Amplituner udostępnia także poręczną funkcję odtwarzania bez pauz (gapless playback). Likwiduje ona przerwy, które pojawiają się pomiędzy utworami w trakcie słuchania nagrań, które powinny być odtwarzane jako ciągłe, np. Albumów koncertowych.

solidny wzmacniacz gwarantujący wysoką jakość dźwięku

Projektanci wyposażyli MusicCast R-N303D w wysokiej klasy końcówkę mocy. Wzmacniacz zbudowany jest w technologii dyskretnej i wykorzystuje konfigurację rodzaju push-pull, dostarczając maksymalną moc wyjściową sięgającą aż 140 W na kanał (8 Ω). W celu zminimalizowania strat energii zasilacz umieszczony pozostał w pobliżu modułu wzmacniacza. Dalsze korzyści przynoszą maksymalne skrócenie toru sygnałowego i budowa o niskiej impedancji.

Wewnętrzny moduł sieciowy zapewniający wysoką jakość dźwięku

W uzyskaniu wysokiej jakości dźwięku sieciowego pomaga Yamaha Original Network Module. Układ ten zaopatrzony jest w bardzo skrupulatny zegar, który pozwala drastycznie obniżyć szum jitteru podczas odtwarzania tworzyw z sieci i źródeł USB/Bluetooth, a także udoskonalić stosunek sygnału do szumu.

informacje technicznE

Moc wyjściowa 2 x 140 W
Sekcja tunera
Zakresy radiowe DAB, FM, Radio internetowe
Wejścia / wyjścia
Wejścia analogowe RCA
Wejścia cyfrowe Coaxial, Optyczne
Wejście gramofonowe Nie
Wyjścia RCA
Wyjście słuchawkowe Tak
Sekcja sieciowa
certyfikat DLNA Tak
Radio internetowe Tak
Bezprzewodowy streaming AirPlay, Wi-Fi Direct, Bluetooth
Serwisy strumieniujące Deezer, Napster, Pandora, qobuz, Spotify, Tidal
Tryb GAPLESS (bez pauz) Tak
Sterowanie aplikacją Tak
WiFi Tak
Odtwarzane formaty plików AAC, FLAC, MP3, WAV, WMA
FLAC, WAV 192/24 Tak
Bluetooth Tak
dopełniające funkcje
Tryb Pure Direct Tak
Korekcja tonów Tak
Głośniki A/B Tak
Pilot Tak
Zasilanie
pobór mocy (standby) 0.1 W
Ogólne
rozmiary (S x W x G) mm 435 x 141 x 340
Waga kg 7.2