Panasonic Eneloop AA 1900 mAh 2100 cykli 2szt.

Panasonic Eneloop AA 1900 mAh 2100 cykli 2szt.

18.92 zł.

39.99zł.

Z tiaro.pl oszczędzasz do 21.07

Liczba ofert: 4
Ilość sklepów: 4

Ceny od 18.92 zł. do 39.99 zł.

2 x akumulatorki Panasonic Eneloop R6/AA 2000mAh Ni-MH BK-3MCCE opis: akumulator niklowo-wodorkowy pojemność typowa: 2000 mAh pojemność minimalna: 1900 mAh napięcie [V]: 1.2 średnica [mm]: 14.5...

2 x akumulatorki Panasonic Eneloop R6/AA 2000mAh Ni-MH BK-3MCCE opis: akumulator niklowo-wodorkowy pojemność typowa: 2000 mAh pojemność minimalna: 1900 mAh napięcie [V]: 1.2 średnica [mm]: 14.5...

Wysokiej jakości ogniwa ładowalne eneloop. Idealne do telefonów bezprzewodowych. Pojemność: 1900 mAh. Napięcie: 1,2 V. Raz naładowany eneloop zachowuje swoją energię przez rok na poziomie do 90 %...

Akumulatorki niklowo-wodorkowe o minimalnej pojemności 1900 mAh fabrycznie naładowane. Typowa pojemność 2000 mAh, do 2100 cykli ładowania. Zachowuje 70% pojemności po 5 latach, pracuje w niskich...

Akumulatorki niklowo-wodorkowe o minimalnej pojemności 1900 mAh fabrycznie naładowane. Typowa pojemność 2000 mAh, do 2100 cykli ładowania. Zachowuje 70% pojemności po 5 latach, pracuje w niskich...

Opis Panasonic Eneloop AA 1900 mAh 2100 cykli 2szt.

ZMIEŃ PRZYSZŁOŚĆ NASZEGO ŚRODOWISKA, ZMIENIAJĄC SWOJE BATERIE


eneloop to organiczne akumulatory następnej generacji, promowane w ponad 60 krajach* na całym świecie. Łączą skuteczność i wygodę suchych ogniw z opłacalnością akumulatorów, oferując zmianę stylu życia i „ponowne używanie" zamiast „wyrzucania".


Każdego roku na całym świecie używa się około 30 miliardów baterii. Wymiana choćby minimalnego procentu tych baterii na akumulatory eneloop przyczyni się nie tylko do ochrony środowiskadodatkowo do znacznych oszczędności własnych pieniędzy.


Fabrycznie naładowana energią pochodzącą z ogniw fotowoltaicznych i gotowa do wykorzystania po zakupie, eneloop jest pierwszą EKO-przyjazną baterią.
OSZCZĘDNOŚĆ I OCHRONA ŚRODOWISKA

Największą zaletą ogniw eneloop w porównaniu do baterii charakterystycznych jest możliwość 2100-krotnego ładowania i utylizacji po eksploatacji. W przypadku długiego i częstego zastosowania jest to bezdyskusyjnie bardziej ekonomiczne i pozwala zaoszczędzić dużo pieniędzy a także uniknąć problemów związanych z utylizacją ogromnych ilości baterii.


zastosowanie akumulatorów eneloop przyczyni się do ograniczenia ilości odpadów i pomoże chronić środowisko.
GOTOWE DO wykorzystania

Eneloopy są najmocniej prostymi w użyciu akumulatorami, których łatwość używania dorównuje jednorazowym bateriom. Dzięki szczególnie niskiemu samo-rozładowywaniu, Panasonic może dostarczać do sprzedawców uprzednio naładowane akumulatory. Tak samo w sklepie, akumulatory nie tracą pojemności, dzięki czemu klient raduje się możliwością wykorzystania ich od razu po wyjęciu z opakowania.


użyta w procesie produkcji energia niezbędna do wstępnego naładowania akumulatorków eneloop, tworzona jest z odnawialnej energii słonecznej.
NISKI WSPÓŁCZYNNIK automatycznEGO ROZŁADOWANIA

podczas gdy inne akumulatory wymagające naładowania przed użyciem tracą swój ładunek z biegiem czasu, technologia eneloop producenta PANASONIC powoduje, iż akumulatory eneloop mogą utrzymać 70% swojego ładunku nawet poprzez 10 lat!
NIE TRZEBA SIĘ JUŻ MARTWIĆ „efektem PAMIĘCI"

Gdy niekompletnie rozładowany akumulator jest wielokrotnie doładowywany, „zapamiętuje", że był stosowany przez krótszy czas. Przy kolejnym użyciu, napięcie może ekspresowo spaść. Jest to tak zwany efekt pamięci. Akumulator eneloop ma wysokie napięcie początkowe i utrzymuje je na wystarczająco wysokim poziomie kiedy dochodzi do takiej sytuacji. Nie trzeba się już martwić efektem pamięci.
NIEPORÓWNYWALNIE WYŻSZE OSIĄGI

Jedną z głównych cech technice eneloop jest wyższy poziom napięcia. Dużo maszyn wyłącza się lub sygnalizuje niski poziom naładowania baterii, jeśli napięcie spadnie poniżej 1,1 V. Klasyczny akumulator Ni-MH traci napięcie sukcesywnie i osiąga poziom krytyczny nad wyraz szybko. Natomiast akumulator eneloop będzie utrzymywał napięcie na poziomie powyżej 1,1V przed długi czas, a poniżej tego poziomu zejdzie dopiero tuż przed całkowitym rozładowaniem. To jeden z powodów, dzięki któremu z akumulatorem eneloop można zrobić pokaźnie więcej.
przystosowANE DO DZIAŁANIA W NISKICH TEMPERATURACH DO -20 C:

W niskich temperaturach eneloop sprawuje się dużo lepiej od baterii alkalicznych. Akumulator eneloop potrafi utrzymać niski współczynnik samoczynnego rozładowania w temperaturze nawet do -20 o
JAKOŚĆ lubianA NA CAŁYM ŚWIECIE!

Akumulatory eneloop są dostarczane do ponad 80 krajów, ich japoński koncept i produkcja są doceniane przez klientów na całym świecie. Użytkownicy odczuwają wysoki poziom zadowolenia.
BLISTER BK-3MCCE-2BE
UNIWERSALNE ROZWIĄZANIE DLA wszelkich typÓW maszyn.atuty:
  • naładowane energią słoneczną już w procesie produkcji, po zakupie gotowe od razu do wykorzystania

  • możliwość 2100-krotnego ładowania i utylizacji po eksploatacji

  • trwalsze niż baterie klasyczne dzięki jednostajnemu napięciu.

  • nieporównywalnie wyższe osiągi – używając ich w aparacie fotograficznym można wykonać do 4 razy więcej fotografii w sytuacji pracy ze charakterystycznymi jednorazowymi bateriami.

  • nieprzeciętna efektywność przy temperaturze 0

  • działa w temperaturach nawet do -20

  • jedne akumulatory do ogólnego zastosowania. Nie musisz już stać w sklepie i zastanawiać się, które akumulatory są specjalnie asygnowane do twojego sprzętu. Akumulatory eneloop są doskonałe do wszystkiego.


SPECYFIKACJA:


EAN: 5410853052623
Gwarancja: 2 lata