8 x akumulatorki Panasonic Eneloop R6 AA 2000mAh BK-3MCCE/4BE (blister)

8 x akumulatorki Panasonic Eneloop R6 AA 2000mAh BK-3MCCE/4BE (blister)

67 zł.

71zł.

Z tiaro.pl oszczędzasz do 4

Liczba ofert: 3
Ilość sklepów: 3

Ceny od 67 zł. do 71 zł.

8 x akumulatorki Panasonic Eneloop R6/AA 2000mAh Ni-MH BK-3MCCE opis: akumulator niklowo-wodorkowy pojemność typowa: 2000 mAh pojemność minimalna: 1900 mAh napięcie [V]: 1.2 średnica [mm]: 14.5...

8 x akumulatorki Panasonic Eneloop R6/AA 2000mAh Ni-MH BK-3MCCE opis: akumulator niklowo-wodorkowy pojemność typowa: 2000 mAh pojemność minimalna: 1900 mAh napięcie [V]: 1.2 średnica [mm]: 14.5...

8 x akumulatorki Panasonic Eneloop R6/AA 2000mAh Ni-MH BK-3MCCE opis: akumulator niklowo-wodorkowy pojemność typowa: 2000 mAh pojemność minimalna: 1900 mAh napięcie [V]: 1.2 średnica [mm]: 14.5...

Baterie PANASONIC AA 8 szt 1900 mAh ENELOOP (BK-3MCCE/8BE) idealne dla zabawek, gier oraz odtwarzaczy CD. Ich napięcie wynosi 1,2 V, dzięki czemu idealnie nadają się do urządzeń o dużym poborze mocy.

Opis 8 x akumulatorki Panasonic Eneloop R6 AA 2000mAh BK-3MCCE/4BE (blister)

ZMIEŃ PRZYSZŁOŚĆ NASZEGO ŚRODOWISKA, ZMIENIAJĄC SWOJE BATERIE


eneloop to ekologiczne akumulatory następnej generacji, promowane w ponad 60 krajach* na całym świecie. Łączą produktywność i wygodę suchych ogniw z opłacalnością akumulatorów, oferując zmianę stylu życia i „ponowne wykorzystywanie" zamiast „wyrzucania".


Każdego roku na całym świecie używa się około 30 miliardów baterii. Wymiana choćby małego procentu tych baterii na akumulatory eneloop przyczyni się nie tylko do ochrony środowiskana dodatek do znacznych oszczędności własnych pieniędzy.


Fabrycznie naładowana energią pochodzącą z ogniw fotowoltaicznych i gotowa do wykorzystania po zakupie, eneloop jest pierwszą EKO-przychylną baterią.
OSZCZĘDNOŚĆ I OCHRONA ŚRODOWISKA

Największą zaletą ogniw eneloop w porównaniu do baterii charakterystycznych jest możliwość 2100-krotnego ładowania i utylizacji po eksploatacji. W sytuacji długiego i częstego wykorzystania jest to zdecydowanie bardziej ekonomiczne i pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy a także uniknąć problemów związanych z utylizacją ogromnych ilości baterii.


użycie akumulatorów eneloop przyczyni się do ograniczenia ilości odpadów i pomoże bronić środowisko.
GOTOWE DO zastosowania

Eneloopy są najmocniej prostymi w użyciu akumulatorami, których łatwość stosowania dorównuje jednorazowym bateriom. Dzięki bardzo niskiemu samo-rozładowywaniu, Panasonic może dostarczać do sprzedawców uprzednio naładowane akumulatory. Jednakowo w sklepie, akumulatory nie tracą objętości, dzięki czemu klient raduje się możliwością wykorzystania ich od razu po wyjęciu z opakowania.


użyta w procesie produkcji energia niezbędna do wstępnego naładowania akumulatorków eneloop, tworzona jest z odnawialnej energii słonecznej.
NISKI WSPÓŁCZYNNIK samoczynnEGO ROZŁADOWANIA

w trakcie gdy inne akumulatory wymagające naładowania przed zastosowaniem tracą swój ładunek z biegiem czasu, technika eneloop marki PANASONIC powoduje, iż akumulatory eneloop mogą utrzymać 70% swego ładunku nawet poprzez 10 lat!
NIE TRZEBA SIĘ JUŻ MARTWIĆ „konsekwencją PAMIĘCI"

Gdy niekompletnie rozładowany akumulator jest wielokrotnie doładowywany, „zapamiętuje", iż był wykorzystywany przez krótszy czas. Przy kolejnym użyciu, napięcie może błyskawicznie spaść. Jest to tak zwany efekt pamięci. Akumulator eneloop ma wysokie napięcie początkowe i utrzymuje je na wystarczająco wysokim poziomie kiedy dochodzi do takiej sytuacji. Nie trzeba się już martwić rezultatem pamięci.
NIEPORÓWNYWALNIE WYŻSZE OSIĄGI

Jedną z głównych cech technice eneloop jest wyższy poziom napięcia. Niemało urządzeń wyłącza się albo oznajmia niski poziom naładowania baterii, jeśli napięcie spadnie poniżej 1,1 V. Klasyczny akumulator Ni-MH traci napięcie sukcesywnie i osiąga poziom krytyczny niezwykle szybko. Natomiast akumulator eneloop będzie utrzymywał napięcie na poziomie powyżej 1,1V przed długi czas, a poniżej tego poziomu zejdzie dopiero tuż przed całkowitym rozładowaniem. To jeden z powodów, dzięki któremu z akumulatorem eneloop można zrobić pokaźnie więcej.
dopasowANE DO DZIAŁANIA W NISKICH TEMPERATURACH DO -20 C:

W niskich temperaturach eneloop sprawuje się dużo lepiej od baterii alkalicznych. Akumulator eneloop potrafi utrzymać niski współczynnik automatycznego rozładowania w temperaturze nawet do -20 o
JAKOŚĆ uznanA NA CAŁYM ŚWIECIE!

Akumulatory eneloop są dostarczane do ponad 80 krajów, ich japoński koncept i produkcja są doceniane poprzez konsumentów na całym świecie. Użytkownicy odczuwają wysoki poziom zadowolenia.
BLISTER BK-3MCCE-8BE
UNIWERSALNE ROZWIĄZANIE DLA wszystkich typÓW maszyn.mocne strony:
  • naładowane energią słoneczną już w procesie produkcji, po zakupie gotowe od razu do wykorzystania

  • możliwość 2100-krotnego ładowania i utylizacji po eksploatacji

  • trwalsze niż baterie klasyczne dzięki jednostajnemu napięciu.

  • nieporównywalnie wyższe osiągi – używając ich w aparacie fotograficznym można wykonać do 4 razy więcej zdjęć w przypadku pracy ze charakterystycznymi jednorazowymi bateriami.

  • świetna produktywność przy temperaturze 0

  • działa w temperaturach choćby do -20

  • jedne akumulatory do ogólnego wykorzystania. Nie musisz już stać w sklepie i zastanawiać się, które akumulatory są specjalnie przeznaczone do twojego sprzętu. Akumulatory eneloop są perfekcyjne do wszelkiego.


SPECYFIKACJA:


EAN: 5410853052647
Gwarancja: 2 lata