2 x akumulatorki eneloop lite r03 aaa 550mah bk-4lcce/2be (blister) marki Panasonic

2 x akumulatorki eneloop lite r03 aaa 550mah bk-4lcce/2be (blister) marki Panasonic

12.3 zł.

12.3zł.

Z tiaro.pl oszczędzasz do 0

Liczba ofert: 2
Ilość sklepów: 2

Ceny od 12.3 zł. do 12.3 zł.

2 x akumulatorki Panasonic Eneloop Lite R03 AAA 550mAh BK-4LCCE/2BE opis: akumulator niklowo-wodorkowy pojemność typowa: 600 mAh pojemność minimalna: 550 mAh napięcie [V]: 1.2 średnica [mm]: 10.5...

2 x akumulatorki Panasonic Eneloop Lite R03 AAA 550mAh BK-4LCCE/2BE opis: akumulator niklowo-wodorkowy pojemność typowa: 600 mAh pojemność minimalna: 550 mAh napięcie [V]: 1.2 średnica [mm]: 10.5...

2 x akumulatorki Panasonic Eneloop Lite R03 AAA 550mAh BK-4LCCE/2BE opis: akumulator niklowo-wodorkowy pojemność typowa: 600 mAh pojemność minimalna: 550 mAh napięcie [V]: 1.2 średnica [mm]: 10.5...

Opis 2 x akumulatorki eneloop lite r03 aaa 550mah bk-4lcce/2be (blister) marki Panasonic

ZMIEŃ PRZYSZŁOŚĆ NASZEGO ŚRODOWISKA, ZMIENIAJĄC SWOJE BATERIE


eneloop to organiczne akumulatory następnej generacji, promowane w ponad 60 krajach* na całym świecie. Łączą produktywność i wygodę suchych ogniw z opłacalnością akumulatorów, proponując zmianę stylu życia i „ponowne używanie" zamiast „wyrzucania".


Każdego roku na całym świecie używa się około 30 miliardów baterii. Podmiana nawet śladowego procentu tych baterii na akumulatory eneloop przyczyni się nie tylko do ochrony środowiskajeszcze do obszernych oszczędności własnych pieniędzy.


Fabrycznie naładowana energią pochodzącą z ogniw fotowoltaicznych i gotowa do wykorzystania po zakupie, eneloop jest pierwszą EKO-przyjazną baterią.
OSZCZĘDNOŚĆ I OCHRONA ŚRODOWISKA

Największą zaletą ogniw eneloop w kontraście do baterii standardowych jest możliwość 2100-krotnego ładowania i utylizacji po eksploatacji. W sytuacji długiego i częstego zastosowania jest to bezapelacyjnie bardziej ekonomiczne i pozwala zaoszczędzić niemało pieniędzy a także uniknąć problemów związanych z utylizacją ogromnych ilości baterii.


zastosowanie akumulatorów eneloop przyczyni się do ograniczenia ilości odpadów i pomoże bronić środowisko.
GOTOWE DO zastosowania

Eneloopy są najbardziej prostymi w użyciu akumulatorami, których łatwość użytkowania dorównuje jednorazowym bateriom. Dzięki nad wyraz niskiemu samo-rozładowywaniu, Panasonic może dostarczać do sprzedawców uprzednio naładowane akumulatory. Tak samo w sklepie, akumulatory nie tracą pojemności, dzięki temu klient cieszy się możliwością użycia ich od razu po wyjęciu z opakowania.


zastosowana w procesie produkcji energia potrzebna do wstępnego naładowania akumulatorków eneloop, stworzona jest z odnawialnej energii słonecznej.
NISKI WSPÓŁCZYNNIK automatycznEGO ROZŁADOWANIA

podczas gdy inne akumulatory wymagające naładowania przed zastosowaniem tracą swój ładunek z biegiem czasu, technologia eneloop marki PANASONIC sprawia, że akumulatory eneloop mogą utrzymać 70% swego ładunku choćby przez 10 lat!
NIE TRZEBA SIĘ JUŻ MARTWIĆ „efektem PAMIĘCI"

Gdy niekompletnie rozładowany akumulator jest wielokrotnie doładowywany, „zapamiętuje", iż był wykorzystywany poprzez krótszy czas. Przy kolejnym użyciu, napięcie może szybko spaść. Jest to tak zwany efekt pamięci. Akumulator eneloop ma wysokie napięcie początkowe i utrzymuje je na wystarczająco wysokim poziomie kiedy dochodzi do takiej sytuacji. Nie trzeba się już martwić efektem pamięci.
NIEPORÓWNYWALNIE WYŻSZE OSIĄGI

Jedną z głównych cech technologii eneloop jest wyższy poziom napięcia. Dużo maszyn wyłącza się albo zawiadamia niski poziom naładowania baterii, jeśli napięcie spadnie poniżej 1,1 V. Konwencjonalny akumulator Ni-MH traci napięcie sukcesywnie i osiąga poziom krytyczny bardzo szybko. Natomiast akumulator eneloop będzie utrzymywał napięcie na poziomie powyżej 1,1V poprzez długi czas, a poniżej tego poziomu zejdzie dopiero tuż przed całkowitym rozładowaniem. To jeden z powodów, dzięki któremu z akumulatorem eneloop można zrobić wyraźnie więcej.
dopasowANE DO DZIAŁANIA W NISKICH TEMPERATURACH DO -20 C:

W niskich temperaturach eneloop sprawuje się dużo lepiej od baterii alkalicznych. Akumulator eneloop potrafi utrzymać niski współczynnik automatycznego rozładowania w temperaturze nawet do -20 o
JAKOŚĆ uznanA NA CAŁYM ŚWIECIE!

Akumulatory eneloop są dostarczane do ponad 80 krajów, ich japoński koncept i produkcja są doceniane przez konsumentów na całym świecie. Użytkownicy odczuwają wysoki poziom zadowolenia.
ENELOOP LITE TO perfekcyjnE ROZWIĄZANIE DO sprzętów ZUŻYWAJĄCYCH MAŁĄ średniĄ liczba ENERGII

Akumulatory eneloop lite można ładować nawet 3000 razy, co sprawia, iż są jeszcze bardziej ekonomiczne i ekologiczne. Świetnie nadają się do użytkowania z urządzeniami zużywającymi nieznaczne ilości energii, np. Piloty zdalnego sterowania lub telefony DECT
BLISTER BK-4LCCE-2BE
wyśmienitE ROZWIĄZANIE DLA sprzętów ZUŻYWAJĄCYCH minimalne ILOŚCI ENERGII.zalety:
  • naładowane energią słoneczną już w procesie produkcji, po zakupie gotowe od razu do użycia

  • możliwość 3000-krotnego ładowania i utylizacji po eksploatacji

  • trwalsze niżeli baterie konwencjonalne dzięki zrównoważonemu napięciu.

  • nieporównywalnie wyższe osiągi – używając ich w aparacie fotograficznym można wykonać do 5 razy więcej fotografii w przypadku pracy ze standardowymi jednorazowymi bateriami.

  • genialna skuteczność przy temperaturze 0

  • działa w temperaturach choćby do -20

  • najkorzystniejszy dobór do urządzeń zużywających niewiele znaczące ilości energii.


SPECYFIKACJA:


EAN: 5410853052753
Gwarancja: 2 lata